• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Скільки пар одружилось у новому 2021 році


Скільки пар одружилось у новому 2021 році

Новий рік тільки розпочався, а у Чернігові вже реєструють перші шлюби. Ніякі карантинні обмеження не можуть стримати закоханих. Вікові категорії пар – від молодого покоління до поважного віку.Людмила Савенко, директор Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального Управління Міністерства юстиції України: «Два повних робочих дня ми відпрацювали. І вже на сьогодні проведено 15 реєстрацій шлюбів».

Кількість охочих одружитись у цьому році тільки зростає, каже Людмила Савенко. 2020 рік не особливо користувався попитом у молодят. Можливо, через пандемію коронавірусу чи через те, що був високосним.


За словами начальниці Міського відділення державної реєстрації, тенденція зниження кількості бажаючих одружитися у високосний рік завжди була нижчою.

Людмила Савенко, директор Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального Управління Міністерства юстиції України: «Зазвичай, якщо брати попередній високосний рік, ми спостерігаємо, що динаміка завжди була щодо зниження державних реєстрацій шлюбів. Якщо брати аналогічний період 2019 року, то нами було проведено 2360 державних реєстрацій шлюбу. Якщо брати 2020 рік, то таких реєстрацій у нас 1747. Як ми бачимо, 613 реєстрацій в цьому році в мінусі. Але ж наголошую знову, що і в попередніх роках спостерігалась така динаміка. У наших наречених, я гадаю, є якісь певні забобони щодо високосного року».

Що стосується розлучень, за даними Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів, 293 пари розірвали свої стосунки у минулому році. А це значно менше, у порівнянні з 2019 роком, коли їх кількість становила 470 пар.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: реєстрація шлюбу, Людмила Савенко, «Новий Чернігів»

Добавить в: