• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Прибирання на Різдво. Чернігівці долучилися до чистки вольєрів у ветеринарно-стерилізаційному центрі


реклама

Прибирання на Різдво. Чернігівці долучилися до чистки вольєрів у ветеринарно-стерилізаційному центрі

 

На різдвяні свята чинити справи милосердя.

Зустріли першу зірку, привітали найближчих і приєдналися до волонтерського прибирання вольєрів у ветеринарно-стерилізаційному центрі.Із знарядь праці – лопати і мітли. Десятки візків з відходами вивозять, натомість на підлогах у вольєрах з’являється суха і чиста стружка. За нелегкий фізичний труд, кажуть волонтери, натомість отримують щирі собачі емоції, - і це найкраща винагорода за виконану роботу.

Серед людей, які регулярно допомагають центру, і ті, хто лише знайомиться із його підопічними. Натомість Аліна вже вкотре повертається до центру. Більше року тому вона тут знайшла собі домашнього улюбленця, і продовжила дружбу з рештою його підопічних, час від часу навідуючись сюди.

Потреба у такій масові і одночасній волонтерській допомозі виникла у центрі через брак робочих рук і вологу погоду, яка швидко псує підстилку для тварин і її потрібно частіше замінювати.

У центрі перебуває на сьогодні більше 200 тварин. Всі вольєри зайняті і потребують періодичного генерального прибирання, яке є однією з умов комфортного перебування собак тут. Саме над цим і працюватимуть чернігівці протягом кількох днів.

Чотирилапі не стримували свого голосу від такої кількості людей, а головне – тієї уваги, яку від них отримали. Маленькі, великі, породисті і дворняги, з неймовірною глибини очима чи фізичними проблемами – всі вони чекають тут зустріти свого друга, який візьме на себе відповідальність піклуватися про них, натомість отримає безумовну любов.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Різдво, собаки, ветеринарно-стерилізаційний центр, «Дитинець»

Добавить в: