• Брухт ДальнобойСервис


У Чернігові готуються до Різдва

 

Незважаючи на туман і дощ свята у Чернігові продовжуються.У Туристично-інформаційному центрі для чернігівців готують справжню новорічну різдвяну казку. Орієнтовний план заходів уже складений, розповідає заступниця начальника Управління культури та туризму Катерина Литвин.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму ЧМР: «Різдвяна казка все ж таки запанує в нашому місті. 6 числа о 17-й годині на малій міській сцені розпочнеться святкування, такий собі різдвяний вечір з етноколективами міста легенд. Це невеличка програма, але тим не менше вона все ж таки буде наповнена атмосферою передріздвяного свята, задля того, щоб люди зрозуміли, що різдвяна ніч набирає обертів».


7 січня програма буде не менш насиченою. Вже традиційно 3-й рік поспіль у Туристично-інформаційному центрі для малечі влаштовують різдвяне свято, з біблійними оповідками та вертепом, який діти робитимуть своїми руками.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму ЧМР: «О 12-й годині в Туристично-інформаційний центр ми запрошуємо малечу нашого міста, задля того, щоб разом з ними зробити вертеп, розповісти біблійні історії, народження Ісуса Христа, задля того, щоб підкреслити ще раз дітям той лозунг, що Чернігів – це місто релігійне, яке має сакральну історію. І о 17-й годині відбудеться великий концерт, який порине нас в атмосферу етносвяткування. Це привернення до традицій, якими славилися українці. Це буде велика концертна програма на 1,5-2 години від майстерні українського свята. До нас приїдуть колективи «Щука-риба» і «Баламути». Вони будуть запалювати, вони будуть танцювати, колядувати. Знову ж таки, багато співати і затягувати людей у величезне дійство під назвою Різдво».

Усі заходи відбуватимуться на відкритому повітрі. Погоду на Різдво синоптики обіцяють хмарну, але з проясненнями. Температура коливатиметься від 1 до 3 градусів тепла. Місцями можливі невеличкі опади

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Різдво, Катерина Литвин, святкування, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект