• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Пам’яті Лікаря. Пішов з життя Василь Васильович Барон


Пам’яті Лікаря. Пішов з життя Василь Васильович Барон

Він допоміг з’явитися на світ не одному поколінню прилуччан, він був лікарем від Бога і високим професіоналом в своїй справі.19 грудня на 82 році життя перестало битися серце лікаря акушера-гінеколога, ось уже 38 років незмінного керівника акушерської гінекологічної служби Прилук Василя Васильовича Барона.

Василь Васильович народився 9 вересня 1938 року на Одещині. 1965 року закінчив Одеський медичний інститут імені Пирогова. І відтоді все своє життя присвятив медицині.


З травня 1969 року Василь Барон працював у Прилуцькій центральній міській лікарні лікарем акушер-гінекологом. А 2 серпня 1982 очолив акушерсько-гінекологічну службу міста – гінекологічне та пологове відділення лікарні.

Під його керівництвом виросло не одне покоління лікарів, яким він успішно передавав свої знання і вміння. Високий професіоналізм Василя Васильовича Барона у поєднанні із порядністю і чесністю були постійно затребувані серед колег.

В скорботі за Лікарем від Бога вся медична спільнота Прилук. В скорботі за справжнім професіоналом і Людиною з великої літери все місто.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Василь Барон, акушер-гінеколог, ТК «Прилуки»

Добавить в: