• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Десять груп, аби охопити всі мікрорайони: чернігівці замальовували надписи з рекламою наркотиків


Десять груп, аби охопити всі мікрорайони: чернігівці замальовували надписи з рекламою наркотиків

Олександр Козловський, представник ГО «Перемога», «Україна без наркотиків»: «Надписи, которые нарисованные на стенках, многие из людей даже не знают, что это написано».

Олександр один із тих, хто давно перегорнув сторінку залежності і нині на передовій боротьби з нею для всього суспільства, і насамперед молодих людей. Цього дня він разом із волонтерами інших громадських організацій та міським управлінням сім’ї, молоді та спорту приклали ті найменші зусилля, аби Чернігів став хоча б трошки вільнішим від наркотиків.Олександр Козловський, представник ГО «Перемога», «Україна без наркотиків»: «Если обратить внимание, то надписи эти есть везде. И их очень много. И их не то что за день, их месяцами нужно закрашивать. А соответственно, люди, которые их пишут, будут наново их писать. То есть побороть можно только вот таким способом».

До чергової акції із замальовування відкритих рекламних надписів на фасадах будинків, за якими можна дістати психотропні чи наркотичні речовини, долучилися також студенти та вихованці центрів за місцем проживання. Аби охопити майже всі мікрорайони міста, учасники та учасниці розділилися на 10 груп, і вирушили за визначеними адресами. Зокрема, і в самому центрі Чернігова.

Такі на перший погляд безневинні надписи – це крок до гибелі багатьох дорослих, а інколи й дітей. Крім того, вони псують наше місто і роблять його непривабливим. І свій внесок у вирішення обох проблем може зробити кожен чернігівець.

Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту: «Якщо ми будемо оперативно реагувати – і поліція, і «Муніципальна варта», і всі громадські організації, наше управління, клуби за місцем проживання, – то і молодь буде менше бачити такі надписи. А, на мою думку, це буде впливати позитивно, будуть менше звертати на це увагу».

Від імені міста Андрій Дериземля закликав представників ЖЕКів, ОСББ та інших управителів, намагатися одразу реагувати на подібні протиправні дії. А батьків і працівників навчальних закладів, вести активну просвітницьку роботу.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Козловський, наркотики, надписи, Андрій Дериземля, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект