• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Сучасні транспорті зупинки з новою плиткою


реклама

Сучасні транспорті зупинки з новою плиткою

 

Близько тижня тому в Чернігові біля нових автотранспортних павільйонів по вулиці Всіхсвятська розпочалися роботи з укладання нової плитки.Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Де ми встановлюємо нові зупинки, само собою необхідно зробити навколо них тротуар. Це по-перше. А по-друге, коли ми міняємо бордюрний камінь, міняється висота бордюра, відповідно треба зробити зручне примикання з тротуару, щоб люди не спотикалися».

За встановленими стандартами, тротуари облаштовують спеціальною плиткою.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Сіра частина – транзитна для пішоходів, чорна – це зони, які знаходяться під будинками, або зони передислокації, або на зупинках, червоні зони – велодоріжки».

За такими стандартами реалізовують проєкт з облаштування сучасних тротуарів у місті останні 3 роки. Та за фінансової можливості могли б зробити набагато більше, наголошує Ярослав Куц.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Зараз менше людей користується громадським транспортом, тому роботи виконуються. Тим більше, що при виконанні цих робіт не використовується бетон, а пісок, щебінь і відсів. Тобто погодні умови дозволяють».

На облаштування плиткою кожної транспортної зупинки використовується не однакова кількість матеріалу. Тож суму, яка буде витрачена, оголосять після завершення проєкту.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: зупинка, вулиця Всіхсвятська, Ярослав Куц, тротуарна плитка, «Новий Чернігів»

Добавить в: