• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Біля Чернігівської міської стоматполіклініки оновлюють зливову каналізацію


реклама

Біля Чернігівської міської стоматполіклініки оновлюють зливову каналізацію

 

Триває реконструкція підземного дощовідводу біля міської стоматполіклініки. Тут проводять демонтаж старих труб на місці «контрухилу» та формують основу під укладку нових труб та колодязів.Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Одним із проблемних місць по відведенню дощових зливових вод є ділянка на Рокоссовського в районі «Електрону». Задля того, щоб пропустити воду, вода від «Електрону» йде до стоматполіклініки, потім повертає на 180 градусів йде вздовж малого проспекту і знову попадає на Рокоссовського і далі йде на Шевченко, і на очисну споруду».

У результаті реконструкції пришвидшився процес відводу води після рясних дощів. В приватному секторі, зокрема, по вулиці Тракторній не підмиватимуться подвір’я та городи, а поблизу «Електрону» на вулиці Рокоссовського швидше розсмоктуватимуться калюжі.


Ярослав Куц наголошує, що реалізація проєкту в цілому розрахована на 2 роки. Та реконструкція даного об’єкту вже йде до завершення.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Цей проєкт в комплексі йде з заміною зливової каналізації і з укладанням в наступному році асфальтного покриття, облаштування бордюрного каменю, тротуарів. Загальна вартість проєкту по перекладанню зливової каналізації плюс ремонт колодязів від «Електрону» до стоматполіклініки, згідно тендеру, 4 мільйони 200 тисяч».

Усі роботи в місті проводяться комплексно. Тож після завершення земельних робіт, відновлять тверде покриття дороги по вулиці Некрасова, вздовж якої і йде ділянка ливнівки. Асфальтувати планують після усадки грунту в наступному році.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: зливова каналізація, Ярослав Куц, реконструкція, «Новий Чернігів»

Добавить в: