• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Що зробить нашу країну не тільки незалежною, а і заможною?


Що зробить нашу країну не тільки незалежною, а і заможною?

 

Щоб здобути незалежність, наша країна пройшла нелегкий шлях. За роки незалежності були і економічна криза, і війна з близьким сусідом. Саме 1 грудня 1991 року на Всеукраїнському Референдумі ухвалили довгоочікуваний Акт проголошення Незалежності України.Що, на думку чернігівців, зробить нашу країну не тільки незалежною, а і заможною?

«Створити такі умови, закласти такі основи, щоб всі забули про те, щоб красти. Щоб жити за всіма законами і за мораллю. А далі робити якісь кроки для справжнього воз’єднання українського народу».

«Зараз такій важкий період – і в житті країни, і для нас усіх. Зараз і пандемія, і економічний спад. Але, я думаю, все ми подолаємо, все буде добре. Знаходимось на правильному шляху».

«Осознанность каждого из нас».

«Роботу людям, нормальне навчання дітям – і буде заможна країна. Буде у людей робота – будемо заможно жити. Роботи немає, яка може бути заможність. Немає ж де заробити».

«Умное правительство надо. Умных людей надо выбирать».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Незалежність, заможність, опитування, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект