• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Перевіритись на ВІЛ вдома: чернігівці можуть визначити свій ВІЛ-статус за допомогою слинних тестів


Перевіритись на ВІЛ вдома: чернігівці можуть визначити свій ВІЛ-статус за допомогою слинних тестів

Чернігівці можуть безкоштовно визначити свій ВІЛ-статус за допомогою нових тестів на основі аналізу слини. Його можна зробити самостійно вдома, для цього не потрібно брати кров, розповіла Суспільному координаторка проєкту з тестування на ВІЛ благодійної організації «Чернігівська мережа», Олена Воропай. Як правильно самостійно пройти оральний тест на ВІЛ, дивіться у сюжеті.Все необхідне для тесту знаходиться в одній упаковці, яку можна замовити безкоштовно на сайті організації. До лікарень йти не треба.

Процедура тестування займає близько 20 хвилин.


У набір для тестування входить:
  • Розділений пакет, що містить тест-касету, флакон із розчином та пакетик з абсорбентом, який не знадобиться для проведення тесту.
  • Підставка для тесту.
  • Інструкція з використання.

«Є дві букви – С і Т. С – це контрольна паличка, і Т – паличка тесту. Спочатку з’явиться паличка С – це означає, що тест дійсний і він спрацював. Якщо з’являється друга паличка – Т, це означає, що антитіла виявлені, тобто результат позитивний», – пояснила Олена Воропай.

Якщо побачили дві риски – антитіла ВІЛ у організмі є, результат позитивний. Але цей тест не є підставою для встановлення діагнозу, в подальшому потрібно пройти контрольне тестування у лікарні.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ВІЛ, тест, Олена Воропай, UA: Чернігів

Добавить в: