• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ліквідовані державою – затребувані населенням


Ліквідовані державою – затребувані населенням

Ліквідовані державою проте затребувані населенням та соціальними установами.Тиждень тому Кабінет міністрів виключив довідку про склад сім’ї з переліку документів, які необхідні для отримання низки державних послуг.

Світлана Дурдас, начальник відділу адміністративних послуг: «Міністерство цифрової трансформації відмінила для деяких категорій видачу цих довідок».

На сьогодні навіть немає визначеної форми довідки про склад сім’ї. Та все ж у центрі надання адміністративних послуг даний документ найзатребуваніший.

Світлана Дурдас, начальник відділу адміністративних послуг: «Ми видаємо ці довідки для комунальних служб, для нотаріусів, для судів і інших запитів держорганів».


Працівники Прилуцького ЦНАПу самостійно розробили форму довідок. Для кожної інстанції вони різні.

У ЦНАПі документ про зареєстрованих осіб у житловому приміщенні можуть отримати мешканці багатоповерхівок. Такі повноваження центру адмінпослуг ще у 2018 році передала житлово-експлуатаційна контора.

За 10 місяців 2020 року було видано понад 6 тисяч довідок. Мешканцям приватного сектору довідку про склад сім’ї видають комітети самоорганізації населення. Так, у центральному мікрорайоні, де комітет самоорганізації населення №1 обслуговує 15 тисяч мешканців такий документ у пріоритеті.

Валентина Тищенко, голова КСН №1: «Станом на 25 листопада 2019 року було видано 9200 довідок. А на сьогоднішній рік видано 3916 довідок».

Наразі Міністерством цифрової трансформації скасовано вищезгадану довідку для отримання 5 послуг. На черзі спрощення ще 20 послуг.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЦНАП, довідка про склад сім’ї, ТК «Прилуки»

Добавить в: