• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ми відповідальні за тих, кого приручили!


Ми відповідальні за тих, кого приручили!

Вони роблять наше життя більш радісним і яскравим. Щороку світова спільнота 30 листопада відзначає День домашніх тварин. Мета цього свята – привернути увагу людства щодо відповідальності за братів наших менших.Юлія Йорченко торік придбала французького бульдога. Про собаку мріяла давно, тому її рішення було усвідомлене.

Юлія Йорченко, чернігівка: «Считаю, что заводить животных нужно осознано. Нужно понимать, что о нем нужно заботится, подбирать особое питание, как оказалось. У меня первая собака, она очень сильный аллергик, поэтому приходится с ней сложно».

Крім цього, її домашня улюблениця допитлива тваринка. Аніксія цікавиться багатьма речами, розповідає про свою улюбленицю Юлія. Тому приділити їй максимуму уваги і тепла треба обов’язково, вважає чернігівка.

Юлія Йорченко, чернігівка:«Мы посещали занятия с тренером, с кинологом, чтобы она была послушной. Мы не сильно хотели ее тренировать, чтобы она выполняла какие-то серьезные команды, а так, чтобы понимала простые команды: «Ко мне», «Сидеть», «Лежать», «Ждать».

Про належне ставлення до тварин, які живуть у господарів, говорять багато хто з містян. Усі розуміють, що улюбленцям потрібна турбота і ласка, не менше ніж людям.

Та, на жаль, серед чернігівців є й ті, які кидають домашніх тварин напризволяще. Це зовсім не гуманно, констатує такий факт начальниця комунального підприємства ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин» Тетяна Діденко. А ще гірше, коли господарі належним чином не піклуються, а то й знущаються над тими, кого взяли під опіку. Такі тварини також у числі тих, які потрапляють сюди в центр.

Комунальне підприємство надає різноманітну допомогу домашнім і безпритульним тваринам. Через центр лише простерилізовано близько 4 тисяч котів і собак. Велику увагу тут приділяють адопції тварин. Їх соціалізують і передають в нові сім’ї.

В наступному році завдяки «Бюджету участі» на території центру має з’явитися сенсорна кімната. Її призначення – можливість спілкування з тваринами для тих, хто цього особливо потребує.

Тетяна Діденко, начальниця КП ВСЦ «Крок до тварин»:
«Це люди, які мають якісь можливо фізичні вади, якісь психологічні травми, які вони отримали в результаті своєї життєдіяльності, в результаті війни і так далі. Тобто вони прийдуть і шляхом спілкуванню та взаємодії зможуть отримати допомогу. Є дітки, які мріють або не розуміють, чому батьки не можуть дозволити, через якісь причини, тримати вдома тварину, тому вони зможуть приходити сюди».

Першочергове завдання, яке ставлять працівники центру, це порятунок чотирилапих. Ставлення суспільства до тварин – це своєрідний лакмусовий папірець, який показує наскільки суспільство здорове, вважає керівниця центру. Тому просвітницьку роботу – і для дітей, і для дорослих – проводити ніколи не завадить.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: домашні тварини, Юлія Йорченко, Тетяна Діденко, «Новий Чернігів»

Добавить в: