• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Проєкт будівництва Палацу спорту в Чернігові обговорили з Міністром молоді та спорту України


Проєкт будівництва Палацу спорту в Чернігові обговорили з Міністром молоді та спорту України

 

Перспективи розвитку спортивної інфраструктури та будівництва Палацу спорту у Чернігові обговорили під час зустрічі з Міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом представники Чернігівської міської ради.

Мова йшла про можливості співфінансування проєкту.Нагадаємо, передпроєктні пропозиції майбутнього Палацу спорту пройшли громадські обговорення ще влітку. Локацією під його будівництво обрали територію Мар’їного гаю. Наразі триває розробка проєкту. Міністерство пропонує внести до нього певні корективи.

Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧМР: «Потрібно зробити певні зміни та доповнення при проєктуванні. Ми спілкуємось з проєктантами, які розробляють цей проєкт. Один із пунктів – це якісний пункт харчування. Ми це вже внесли в зміни. Інша пропозиція у Міністерства була розглянути питання щодо будівництва готелю в єдиному комплексі. Але у нас є на це своє бачення, ми пропонуємо все ж таки не включати готель в проєкт. Це ми аргументували тим, що у нас є доступність до майбутнього Палацу спорту з готелю «Рейкардс». В результаті дійшли згоди, що робити цього не потрібно».

Також на робочій зустрічі підняли питання включення проєкту у державну програму. Допомога держави буде досить доречною, зазначає Андрій Дериземля. Приблизна вартість проєкту – понад 300 мільйонів гривень.

Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧМР: «На жаль, через терміни ми зараз не можемо претендувати на виділення коштів, якщо вони навіть будуть у держави. Тому що заявки і конкурс відбудуться приблизно у січні-лютому, а ми очікуємо, що наш проєкт буде готовий орієнтовно в серпні-вересні. Тому в 2021 році ми не будемо брати участь у цьому проєкті і держава нам не надасть фінансову допомогу. Якщо щось буде змінюватися у термінах, то ми обов’язково будемо намагатися це зробити».

За словами Андрія Дереземлі, наступна зустріч у профільному міністерстві відбудеться, коли робота над проєктом буде завершена та пройде усі експертизи.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Палац спорту, Андрій Дериземля, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект