• Брухт ДальнобойСервис


Всім пристебнутися!

В Україні змінилися правила дорожнього руху. Віднині водії та пасажири таксі мають бути обов’язково пристебнуті. За винятком інвалідів, коли це фізично неможливо, та водії оперативних і спеціальних служб.Відповідно в автомобілі мають бути паски безпеки – як на передніх, так і на задніх сидіннях.

Анна Чернявська, пресофіцер патрульної поліції області: «Якщо раніше вони мали змогу їздити не пристебнутими, то зараз це вже адмінправопорушення, і за це патрульні поліцейські можуть притягти до відповідальності. Також зміни стосуються і велосипедистів, які відтепер можуть рухатися смугою, якою рухається пасажирське маршрутне таксі».


Зміни правил дорожнього руху торкнулися і пішоходів. Відтепер, якщо в темну пору доби ви переходите неосвітлену вулицю або дорогу поза населеним пунктом, потрібно мати на собі світловідбивні елементи.

Анна Чернявська, пресофіцер патрульної поліції області: «Світлоповертальними елементами можуть бути браслетики, які можна одягти на рукав або на ногу. І якщо людина йде в темному одязі, то водій за 130-150 м буде чітко бачити, що йде піхошід. Також дуже часто пішоходи використовують браслетики на липучці, які дуже добре знімаються, одягаються на будь-який одяг або на велосипед».

За словами Анни Чернявської, за порушення обох вищезгаданих правил передбачена адміністративна відповідальність – штраф у 51 гривню.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: безпека, ПДР, Анна Чернявська, «Новий Чернігів»

Добавить в: