• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові з'явилось безкоштовне таксі для онкопацієнтів


У Чернігові з'явилось безкоштовне таксі для онкопацієнтів

У Чернігові запрацювало безкоштовне таксі для онкопацієнтів. Проєкт реалізувала фундація «Варто жити». Про це розповіла співзасновниця фундації Олеся Корженевська. Як працює безкоштовне таксі для онкопацієнтів, дивіться у сюжеті.Це Ольга, їй 22. Про свій діагноз – саркому, дізналася 3 роки тому. Позаду хімія. Зараз курс променевої терапії.

Ольга Зеленська, жителька Чернігова: «Буває запаморочення, інколи нудота, буває просто слабкість».

Ольга їде на 10-й сеанс з 20. Послугою безкоштовного таксі користується вперше.

Ольга Зеленська, жителька Чернігова: «Це швидко, тобто жодних зупинок, зайвих людей. Оскільки в усіх онкохворих взагалі послаблений імунітет, то для нас це захист здоров’я».

Світлана Романенко, лікарка відділення променевої терапії Чернігівського медичного центру сучасної онкології: «Хвороба на «ковід» - це прогрес у захворюванні основного діагнозу онкохворих. Тому що проведення променевої терапії мають свої показання і протипоказання. Ми може проводити такі лікування під час захворювання, поки хворий не вилікується».

Проєкт колл-центру для онкопацієнтів реалізувала фундація «Варто жити».


Олеся Корженевська, співзасновниця фундації «Варто жити»: «Онкопацієнт – це людина, мало того, що вона має нульовий імунітет, вона ще й витрачає, ну дуже багато грошей на лікування і для них це буде супердопомога».

Безкоштовним таксі хворі можуть користуватися в необмеженій кількості. Поки у фундації не закінчаться поїздки надані партнерами. Такий проєкт дії у 19 містах України.

На початку роботи колл-центру, 11 листопада, поїздок було 10 тисяч. За 19 днів використали близько тисячі.

Олеся Корженевська, співзасновниця фундації «Варто жити»: «Оператор-волонтер на лінії замовляє машину самостійно до того місця, яке ми знаємо, це лікарня, ми точно знаємо адресу, і назад».

Аби уникнути шахрайства волонтери колл-центру також фіксують ім’я і діагноз майбутнього пасажира. А для замовлення третьої поїздки просять надіслати фото документів, які підтверджують надану інформацію.

«Фотографію паспорта і фотографію документа з лікарні, який підтверджує ваш діагноз і прізвище, щоб ми побачили, що ви насправді пацієнт, який потребує нашої допомоги».

Станом на 30 листопада у Чернігові замовили 20 поїздок.

Gorod.cn.ua за матеріалами сюжету UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: безкоштовне таксі, онкопацієнти, Ольга Зеленська, «Варто жити», лікарня, UA: Чернігів

Добавить в: