• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «16 днів проти насильства»: у клубі за місцем проживання «Берегиня» для дітей проводять пізнавальні заходи


«16 днів проти насильства»: у клубі за місцем проживання «Берегиня» для дітей проводять пізнавальні заходи

В рамках всесвітньої акції «16 днів проти насильства», яка триватиме до 10 грудня, у чернігівському дитячому клубі за місцем проживання «Берегиня» для маленьких вихованців проводять бесіди та пізнавальні тематичні заходи.Владислава Головко, педагог-організатор клубу «Берегиня»: «Першим заходом були малюнки, як діти розуміють насилля та як вони хочуть боротися проти нього. Далі дітки декламували віршик. А сьогодні ми закріплюємо всі знання, які отримували протягом тижня, і хочемо провести захід, побачити наскільки вони вже розуміються на темі насилля: як уникати цієї проблеми і бути обізнаними в цьому».

У формі творчих завдань педагоги звертають увагу дітей на актуальну для суспільства проблему подолання насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.

За словами Владислави Головко, діти краще сприймають інформацію і запам’ятовують її саме в ігровій формі.

Владислава Головко, педагог-організатор клубу «Берегиня»: «Досить часто діти вже є жертвами або свідками насилля, і вони замовчують це. Ми намагаємося їх якось розкрити. Сказати, що вони не одні, що вони можуть поділитися з нами. І розказати, куди вони ще можуть звернутися. Під виглядом ігор, якихось творчих завдань, ми намагаємось розказати їм все в більш легкій формі. Ми бачимо, що вони все запам’ятовують, вони розуміють. Діткам подобається, що це не просто лекція якась, а й практика».


На заняттях діти вчаться розрізняти види насилля і шляхи його уникнення. Обговорюють свої думки один з одним.

Крім ігор і обговорень для дітей у клубі влаштували флешмоб. Підготували червоні долоньки просту проти насилля, якими вони прикрасили плакат.

У Чернігові подібні заходи проходитимуть у всіх 16 дитячих клубах за місцем проживання впродовж всього періоду акції.

Валерія Олійник, методистка «Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» ЧМР: «Ми вважаємо, що дуже важливо та потрібно говорити з дітьми на цю тему, адже від того, як виростуть наші дітки, залежить не тільки майбутнє нашої держави, а й в цілому всього світу».

Вже з наступного тижня у дитячих клубах за місцем проживання проведуть конкурси малюнків на тему насилля, виховні бесіди та інші цікаві пізнавальні заходи.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: діти, домашнє насилля, пізнвальні заходи, Новий Чернігів»

Добавить в: