• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Місто наповнюється святом і атмосферою затишку


Місто наповнюється святом і атмосферою затишку

Цієї зими Чернігів відзначатиме новорічні та різдвяні свята особливо по-сімейному. І попри те, що на календарі лише кінець листопада місто щодня все більше наповнюється атмосферою затишку.Так, у парках і скверах встановлюють ілюмінацію та світлодіодні фонтани, а на головній площі монтують найважливіший символ святкування – ялинку.

Враховуючи думку чернігівців, льодову арену, що традиційно була біля новорічного дерева, цьогоріч розміщуватимуть в міському пару культури та відпочинку.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму: «Ми визначилися для себе, що маємо спитати у громади, де вони бачать ковзанку: чи на Красній площі, чи в нашому центральному парку. 50 на 50, але зрештою відбулося доголосування, - і 68 людей сказали про те, що все ж таки ковзанка має бути в парку».


Відтак, якщо Чернігів та Україна разом з іншими містами і державами не підуть у повний локдаун, ковзанка працюватиме. До того ж, з меншими як трудовими, так і фінансовими затратами. Для її облаштування і утримання у парку потрібно менше матеріалів і ресурсів.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму: «Якщо ми говоримо, що ковзанка працює, то однозначно буде електронна реєстрація, максимальне уникнення скупчення, дотримання всіх заходів, який вимагає COVID-19».

Нагадаємо, від гучних святкувань для зустрічі 2021 року, фотозон і фуд-корту місто відмовилося. Резиденція Дідуся також працюватиме онлайн. Натомість святковіше буде в мікрорайонах. Найближчим часом засяють нові міні-сквери на Масанах та на вулиці Шевченка.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму: «Новий рік в наших серцях має наступити задля того, щоб подарувати нам нове перехрестя, яке буде однозначно з хорошими емоціями».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Катерина Литвин, новорічні свята, святкова атмосфера, «Дитинець»

Добавить в: