• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Акторський інтенсив для починаючих артистів. Що відбувається за зачиненими дверима драмтеатру?


Акторський інтенсив для починаючих артистів. Що відбувається за зачиненими дверима драмтеатру?

Починаючі артисти вчаться володіти простором і шукати очима партнерів. Це лише одна з вправ, передбачених акторським інтенсивом.Поки театральна спільнота на вимушеному карантині і двері закладів культури зачинені для глядачів у головному театрі області проходить 2-денний майстер-клас з підвищення акторської майстерності.

Голос, тіло, взаємодія з партнером – те, над чим працюватимуть молоді актори. Їхніми викладачами стали теж молоді, але вже досвідчені артисти обласного драматичного театру.

Для акторів-викладачів цей інтенсив хороша можливість тримати себе в тонусі, поки сцена чекає на їх повернення.


Проведення інтенсиву для починаючих артисів стало можливим завдяки ініціативі драматичного театру створити обласне відділення національної спілки театральних діячів, розповідає генеральний директор Сергій Мойсієнко. І значно пожвавило культурне життя регіону.

Сергій Мойсієнко, генеральний директор театру: «Сьогодні національна спілка дуже активна. Вона проводить дуже багато заходів, тренінгів, навчань. Вона вперше ініціювала проведення загальнонаціонального професійного конкурс-змагань між професійними театрами».

У жовтні цього року під час фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» планували провести режисерську школу Андрія Бакірова. Але карантин відкорегував плани. Майстер-клас провели у Києві, а школа акторської майстерності, з дозволу національної спілки театральних діячів, все ж у нашому місті.

Театри на сьогодні серед тих, кого ковід зачепив особливо потужно. Місяць за місяцем актори не мають змоги виступати перед глядачами вдома чи на фестивалях, а також проводити репетиції.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: драмтеатр, акторський інтенсив, «Дитинець»

Добавить в: