• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Хто має зупиняти перевантажені фури: сучасні «махновці» на в’їзді до Чернігова чи поліцейські патрульні?


реклама

Хто має зупиняти перевантажені фури: сучасні «махновці» на в’їзді до Чернігова чи поліцейські патрульні?

 

Хто має зупиняти перевантажені фури, щоб вони не руйнували новий асфальт на вулицях міста. Особливо влітку.

Цю проблему у перед час підготовки бюджету наступного року обговорювали на оперативній нараді у Владислава Атрошенка. Розглядали різні варіанти співпраці міської влади та поліції, бо лише їх патрулі та фахівці Укртрасбезпеки, згідно з чинним законодавство України, мають право зупиняти фури і контролювати їх вагу.Міська влада бере на себе встановлення вагів на в’їздах до Чернігова.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Сертифіковані вагові комплекси, згідно яких можна автоматично штрафувати водії, орієнтовно коштують 22-28 мільйонів гривень. Ми пропрацювали це питання, і можна здешевити цей процес, тобто встановити комплекси по зважуванню автомобілів в русі. Обладнання коштує 2,5 мільйонів плюс доставка, монтаж, тому це буде коштувати десь 3 мільйони 700. В чому буде мета – ми будемо знати номер машини, марку, час, її фактичну вагу. Ця інформація буде автоматично надходити на патрульну поліцію та на колл-центр. Колл-центр буде телефонувати «102», доповідати, що є така-то машина, в якій є перевантаження, і патрульна поліція буде їхати його ловити і штрафувати».

Андрій Думич, начальник Управління патрульної поліції в Чернігівській області: «Це буде неефективно, тому що велике навантаження по викликах на лінію «102». Ми не бачимо необхідності встановлення якихось постійних постів. Пояснюю чому. У будь-якому випадку повинен стояти наряд на патрульному автомобілі, тому що багато водіїв не зупиняються на жест поліцейського про вимогу на зупинку, тому його треба наздоганяти. Тому тут питання не тільки в людях, однозначно там повинен бути поліцейський екіпаж на транспорті».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо це питання має чітке рішення, якщо поліція зможе забезпечити сталу роботу, щоб там постійно знаходилися ваші представники, тоді нам є сенс іти на якісь витрати. Проконсультуйте, який це повинен бути ваговий комплекс, якщо вони потрібні. Можливо потрібні якісь інші технічні засоби. Необхідно, щоб ми все-таки це питання вирішили. На сьогоднішній день ефективно ми його не вирішуємо – фури по місту їздять».

Це питання має бути опрацьоване до прийняття бюджету на 2021 рік, акцентував у своєму дорученні Владислав Атрошенко. Бо влітку це буде робити уже пізно. Кошторис наступного року розглядатимуть у грудні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, асфальт, фури, Андрій Думич, Владислав Атрошенко, Ярослав Куц, «Новий Чернігів»

Добавить в: