• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Жінка з Киїнки розпродає мед з власної пасіки, аби заробити гроші на лікування


Жінка з Киїнки розпродає мед з власної пасіки, аби заробити гроші на лікування

Щоб не просити гроші на лікування у благодійників, жителька Киїнки вирішила розпродати мед з власної пасіки. Її підтримали волонтери. Ця ідея надихнула на подвійну допомогу. Вони запропонували купувати мед для бабусь і дідусів, які живуть в геріатричному пансіонаті.Аби ходити повноцінно, Валентині Грінченко потрібна операція. Вона каже, хвороба прийшла неочікувано.

«Було так погано, що неможна було рухатись. Тільки на двох палицях. Пішла в лікарню на рентген – коксартроз і, причому, четверта ступінь. І до такої стадії дійшло, що сказали тільки ендопротезування, більше не має ніякого виходу».

Валентині замінили один суглоб у січні цього року. На це пішло 80 тисяч гривень. Тепер, аби замінити другий, треба назбирати ще стільки ж.

Щоб не просити в благодійників гроші, жінка вирішила продати мед з власної пасіки.

«Тут є і липа і різнотрав’я, трохи акації, трохи соняшника, тобто ціле літо бджоли носили мед, а потім його викачали і вийшов такий букет».

Продає за собівартістю – 50 гривень за півлітра. Благодійники допомагають Валентині розпродати мед. Хтось забирає його собі, хтось купує мед для бабусь і дідусів, які живуть зараз в геріатричному пансіонаті у Чернігові. У них в меню такого нема.

В пансіонаті зараз перебуває 343 підопічних. За декілька днів люди викупили у Валентини 250 півлітрових банок меду, 180 – віддали на благодійність.

Щоб зібрати гроші на операцію, Валентині потрібно продати 1600 таких.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Валентина Грінченко, операція, мед, Киїнка, UA: Чернігів

Добавить в: