• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На установчу сесію Іванівської сільради прийшли люди, вважають її скликання незаконним


На установчу сесію Іванівської сільради прийшли люди, вважають її скликання незаконним

2 десятки людей прийшли на першу сесію нового скликання Іванівської сільради, вважають скликали її незаконно. Це жителі сіл Анисів та Піски. Все через те, що мають рішення суду, який визнав протиправним приєднання цих сіл до Іванівської ОТГ.Суд відбувся за 5 днів до виборів. Відтак, ставлять під сумнів і їхні результати.

«До голови ОТГ – яке вона має право збирати депутатів і ставати тут головою? Ми вирішили зупинити цей процес, тому що він незаконний. У нас є рішення суду, що Анисів залишається своїм ОТГ. Ми вважаємо, що ця сесія не повинна взагалі відбутися. Ну як вона може бути, якщо це взагалі незаконно», - каже жителька села Анисів Марина Ночовська.


Новообрана голова громади каже, все робить законно.

«Люди, які прийшли, десь не прочитали і не розібралися в ситуації. Або інші люди ввели їх в оману. Згідно закону, сесія правомірно пройшла, ТВК постанову прийняла про скликання сесії. Вибори пройшли за рішенням ЦВК, - сказала Олена Швидка.

Нагадаємо, згідно з перспективним планом, Анисівську та Пісківську сільради приєднали до Іванівської ОТГ. У березні цього року «Асоціація об’єднаних територіальних громад Чернігівщини» подала до суду на облдержадміністрацію. Просила визнати протиправним рішення ОДА про приєднання двох сільрад до Іванівської ОТГ. Чернігівський окружний адміністративний суд 28 квітня у позові відмовив. А 20 жовтня, за 5 днів до виборів, 6-й апеляційний адміністративний суд Києва скасував рішення суду в Чернігові і визнав дії ОДА протиправними.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Іванівська сільрада, установча сесія, ОТГ, UA: Чернігів

Добавить в: