• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Продовження каналізаційної епопеї на Подусівці


реклама

Продовження каналізаційної епопеї на Подусівці

 

Після сюжету про проведення централізованої каналізації на вулиці Перемоги, що на Подусівці, до редакції телеканалу «Новий Чернігів» звернувся голова ОСН (органу самоврядування населення) Віталій Панченко. Чоловік заперечує, що в проєкті бере участь невелика кількість мешканців. Згідно з наданими документами каналізацію прокладають 80 будинків.


Сам проєкт пройшов всі експертизи і відповідає будівельним нормам. Це підтвердили і розробники проєктно-кошторисної документації ФОП «Яковлева».

Вікторія, проєктант ФОП Яковлева О.Ю.: «По-перше, як і в проєкті, так і в кошторисній документації, врахована необхідна кількість піску з постелі та присипки трубопроводу, з його пошаровим трамбуванням. По-друге, в проєктно-кошторисній документації визначено, розроблення грунту скріпленням його у траншеях інвентарними щитами. По-третє, проєктно-кошторисною документаціє передбачено відстань між існуючими та запроектованими мережами відповідно до їх призначення. І ці відстані відповідають вимогам Державних будівельних норм.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Подусівка, вулиця Перемоги, каналізація, ФОП «Яковлева», Віталій Панченко, «Новий Чернігів»

Добавить в: