• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові, як у Європі, базове навчання дистанційне


У Чернігові, як у Європі, базове навчання дистанційне

Навчальні заклади Чернігова продовжують працювати у дистанційному форматі. До школи, як і раніше, ходитимуть лише учні 1-4 класів. Переводити 11-класників на звичну форму навчання недоцільно, вважають керівники освітніх закладів міста.Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «Якщо говорити виключно про 11 класи, то не буде великого позитиву, щоб повернути виключно їх до очного навчання, тому що навчальні програми в 11 класі не передбачають підготовку до ЗНО, а той матеріал, який вивчається, складає до 2% всіх питань, які стосуються ЗНО. Питання ЗНО відпрацьовуються протягом всього навчання – з 5 по 10 клас».

У такому ж форматі працюють заклади освіти у Полтаві, Івано-Франківську, Запоріжжі, Вінниці та Чернівцях, - повідомив Василь Білогура.


При цьому, як співробітники закладів освіти, так і діти, продовжують хворіти. Наразі через «ковід» закриті 37 та 73 дитячі садочки, 6 груп перебуває на самоізоляції.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «Якщо говорити про інші країни, то в Австрії старші класи та студенти навчаються дистанційно, початкова та середня школа ходять до навчальних закладів. Швеція по закладах приймає рішення самостійно. Німеччина працює у звичайному режимі, але різні режими можуть прийматися окремо, тобто централізованого рішення по країні немає. Італія з 4 листопада навчається дистанційно. В Данії в окремих муніципалітетах навчаються дистанційно 5-8 класи. В Чехія 1-4 класи та середня школа навчаються, а старші навчаються по змішаній освіті – 50 на 50, тобто навчаються по черзі, по групах. Польща дистанційно навчається до кінця грудня. У Румунії та Греції на карантин закриті школи та садочки».

Наразі у Чернігові у закладах загальної середньої освіти хворіє 86 співробітників. З підтвердженим діагнозом коронавірус – 20.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дистанційне навчання, освіта, Василь Білогура, карантин, «Новий Чернігів»

Добавить в: