• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На вихідних поліція виписала 29 адмінпротоколів за порушення карантину


На вихідних поліція виписала 29 адмінпротоколів за порушення карантину

Поліція Чернігівщини на вихідних склала 29 адмінпротоколів за порушення карантинних умов. Тепер за неправильне носіння маски теж карають.Наталія Слабеняк, провідна інспекторка сектору комунікації поліції Чернігівської області: «Поліція Чернігівщини на вихідних, 21 та 22 листопада, склала 29 адміністративних матеріалів за порушення карантинних умов.
За 21 листопада на території Чернігівської області поліцейськими мобільних груп з дотримання карантинних умов було складено 18 адмінматеріалів за статтею 44 прим. 3 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», з них 3 – у Чернігові.

22 листопада в Чернігівській області поліцейські склали 11 адміністративних матеріалів за статтею 44 прим. 3, з них на 1 чернігівця, що перебував у громадській будівлі без захисної маски та на 1 магазин у Чернігові, що порушував умови карантину.
Спеціальні рейдові групи й надалі будуть перевіряти дотримання карантинних норм на Чернігівщині. До їх складу входять поліцейські, співробітники Держпродспоживслужби та громадські формування.
Поліція нагадує, що до статті 44 прим. 3 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» внесені зміни, що передбачають штраф за перебування у громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту.
Поліція повідомляє, що частину 2 статті 44 прим. 3 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» доповнено наступним змістом: перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, у тому числі виготовлених самостійно, тягне за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто від 170 до 255 гривень.
Поліція наполегливо рекомендує громадянам, не порушувати умов карантину. Бережіть один одного та за можливості залишайтеся вдома».

Відео телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: порушення карантину, адмінпротокол, поліція, штраф, Наталія Слабеняк, «Дитинець»

Добавить в: