• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Знайомтеся з новообраними депутатами Чернігівської міської ради


Знайомтеся з новообраними депутатами Чернігівської міської ради

Нова депутатська п’ятирічка.

42 депутати та депутатки збираються в сесійній залі міської ради, де о 10-й ранку має розпочатися установче перше засідання.На плечі обранців лягають рішення, які визначатимуть курс Чернігова на найближчі роки. Є тут такі, хто відчуває себе як риба у воді.

Регіна Гусак, депутатка міської ради (фракція «Рідний дім»): «Є такі депутати, які були з нами в минулій каденції і ми з ними співпрацювали. Будемо сподіватися, що ми знайдемо компроміси з усіма політичними силами».

Але є й такі обранці, які лише розпочинають свою депутатську кар’єру.

Ігор Мандровний, депутат міської ради (фракція «Європейська солідарність»): «Хвилювання якесь є. Для мене це перша сесія. Для мене це перша практика у політиці, тому дійсно хвилювання якесь є».

Юлія Лобачева, депутатка міської ради (фракція «Рідний дім»): «Я маю освіту Національної академії державного управління при Президентові України. І я вже працювала в органах державної служби місцевого самоврядування. Тому я трошки знаюсь в цьому і розумію. Зараз не готувалася, бо це перша установча сесія, ознайомлення, вибір секретаря, вибір замів».

Місця у сесійній залі розподілені згідно проданих квитків, точніше, голосів виборців відданих чернігівцями 25 жовтня. Найбільша кількість депутатських мандатів у партії «Рідний дім». Вони займають перші ряди, а це 26 крісел.

Регіна Гусак, депутатка міської ради (фракція «Рідний дім»): «Ми враховуємо інтереси абсолютно всіх представників, абсолютно всіх політичних сил. Ми поважаємо думку людей, яких обрали, бо це теж обранці чернігівців, тому ми налаштовані на нормальну співпрацю з ними».

За представниками «Рідного дому» депутатські крісла займають по 4 представники від «Слуги народу», «Європейської солідарності», «Нашого краю» і опозиційної платформи «За життя».

Марія Родикова, депутатка міської ради (фракція «Наш край»): «Я думаю, треба знаходити конструктив. Все-таки ми працюємо на користь громади. Тому треба працювати командно. Я вважаю, якщо буде команда, то це буде нормальна, ефективна співпраця».

Гендерний склад депутатського корпусу складається з 17 жінок і 25 чоловіків. Для того, аби пройти в раду, кожному обранцю знадобилося не менше 1785 голосів. До початку першої сесії вони вже встигли провести не одну спільну зустріч, зокрема, і визначилися в яких комісіях працюватимуть.

Андрій Дериземля, депутат міської ради (фракція «Рідний дім»): «Я сподіваюся, що буду працювати і в постійних комісіях, і буду присутнім на сесіях міської ради, - чути люди, їхні запити та побажання. І по можливості виконувати їх».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, депутати, установче засідання, «Дитинець»

Добавить в: