• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Установча сесія міської ради. Атрошенко склав присягу, Ломако обраний секретарем міської ради


Установча сесія міської ради. Атрошенко склав присягу, Ломако обраний секретарем міської ради

 

Олексій Сікач, голова Чернігівської міської ТВК: «Першу сесію Чернігівської міської ради 8-го скликання оголошую відкритою».

За масками, які є обов’язковим захисним аксесуаром сьогодення, приховані обличчя депутатів 8-го скликання Чернігівської міської ради. Подивитися на їх роботу прийшло чимало громадськості. Щоправда цього разу вони були виключно спостерігачами.Голова територіальної виборчої комісії після оголошення 5 партій, представники яких розподілили між собою депутатські мандати, оголошує переможця на посаду міського голови.

Олексій Сікач, голова Чернігівської міської ТВК: «Чернігівським міським головою обрано Атрошенка Владислава Анатолійовича. А зараз, запрошую Атрошенка Владислава Анатолійовича для складання та скріплення своїм підписом передбачених присяг та продовження роботи першого пленарного засідання першої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання. Прошу».

Владиславу Атрошенку чернігівці вдруге довірили керувати Черніговом. Діючий міський голова не обмежився зачитуванням виключно офіційної присяги, а й звернувся з подякою до мешканців міста.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Крім того, що я зачитав текст присяги, можу запевнити мешканців Чернігова, що я дійсно усвідомлюю свою високу відповідальність. В цей непростий час, я, як людина, розумію і дуже вдячний всім виборцям, які не дивлячись на певну небезпеку, яку несе сьогоднішня епідеміологічна ситуація, прийшли на виборчі дільниці і віддали свій голос. Я, як людина, низько вклоняюся за цю довіру».

Далі сесія продовжилась вже за головування міського голови.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Хочу подякувати за плідну роботу попередній склад депутатського корпусу – депутатів 7-го скликання міської ради. Були у нас можливо і різні погляди на деякі питання, але тим не менше, ми працювали злагоджено, ми знайшли порозуміння в процесі роботи. Я думаю, що з рештою, ми працювали на громаду».

Депутати ж 8-го скликання вже на першому засіданні повідомили про створення 5 фракцій однойменних політичним силам, які увійшли у міську раду.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я свою задачу бачу так, щоб з другого, третього засідання і в комісіях, щоб депутати забували в яких вони партіях, а працювали на місто. І щоб вони виносили рішення, виходячи зі здорового глузду, логіки, а не з політичної приналежності».

Після чого розпочалася процедура таємного голосування, шляхом якого обирається секретар міської ради.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Вношу пропозицію, обрати секретарем Чернігівської міської ради 8-го скликання депутата міської ради Ломака Олександра Анатолійовича».

Для проведення таємного голосування створили лічильну комісію. 4 з 5 фракцій виснули своїх представників до її складу, «Слуга народу» - утрималась. Протягом 15 хвилин вони підготували бюлетені, а у коридорі міської ради встановили кабінку для голосування та опломбовану скриньку. І розпочали процес волевиявлення.

І ось голова комісії вже зачитує результати.

Сергій Кирієнко, голова лічильної комісії, депутат міської ради (фракція «Рідний дім»): «Виготовлено бюлетенів – 43. Видано бюлетенів – 37. Погашено бюлетенів – 6. Взяло участь у голосуванні – 37. Кількість бюлетенів визнаних недійсними – 1. «За» - 30, проти – 6».

Секретарем міської ради, другої за важливістю посади в управлінні містом, обрали 35-річного Олександра Ломака. Попередні 5 років він працював у муніципалітеті на посаді заступника Владислава Атрошенка.

Олександр Ломако, секретар міської ради: «Принципово в наступні 5 років в моїй роботі нічого не зміниться. Я в команді міського голови. Я йому вдячний за довіру і вдячний за підтримку депутатів з різних фракцій, які сьогодні мене підтримали. Для мене на цій посаді немає нічого нового. Я минулі 5 років працював, в тому числі, і відповідав за питання організації депутатів по різним питанням, комунікував з різними фракціями, які були в міській раді, в тому числі, які підтримували міського голову і які не підтримували, тому для мене в цьому питанні немає нічого нового. Я продовжу цим займатися в статусі секретаря міської ради. Можливо більше уваги приділятиму підготовці сесійних питань, підготовці роботи депутатських комісій».

У порядок денний також було включено питання про заступників міського голови. У нього їх буде поки двоє. Вони працювали на цих посадах і до цього. Це Сергій Фесенко та Олександр Атрщенко. А також затверджено 7 членів виконкому. З п’ятьма визначилися заздалегідь, ще двох додали під час засідання сесії.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Попередньо у нас було затверджено 11 осіб. Ми скорочуємо цю кількість до 7. Для того, щоб в цей час, якщо люди захворіють, ми зберігали можливість працювати. В подальшому ми може змінити це рішення – збільшити кількість членів виконкому».

Це власне сам Владислав Атрошенко, секретар міської ради Олександр Ломако, два заступники очільника Чернігова – Сергій Фесенко та Олександр Атрщенко, і начальниця фінуправління Олена Лисенко. Додатково під час сесії, за пропозицією фракції «Слуга народу», висунуто кандидатуру Віктора Іванченка та від «ОПЗЖ» Вадима Антошина.

Крім того, депутатський корпус ухвалив склади 6 комісій.

Олександр Ломака, секретар міської ради: «Ми, як фракція «Рідний дім», незважаючи на те, що ми маємо в міській 26 депутатів із 42, показали, що ми відкриті до співпраці з усіма політичними силами, адже вони отримали посади і голови комісії і членів виконавчого комітету, також на днях будуть розподілені посади в комісіях, де кожна з фракцій отримає по 1-2 керівній посаді. Більше того, ми відкриті до співпраці з усіма політичними силами, які не пройшли до міської ради. Я думаю, що протягом наступних сесій, можливо, ми побачимо їхніх представників у виконавчому комітеті або в якихось дорадчих органах».

На першому засіданні сесії із 42 депутатів було присутньо 40 обранців.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: установча сесія, міська рада, Владислав Атрошенко, депутати, Олександр Ломако, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект