• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові батьки школярів вчетверте протестували проти дистанційної форми навчання


У Чернігові батьки школярів вчетверте протестували проти дистанційної форми навчання

 

У Чернігові батьки школярів вчетверте вийшли на акцію протесту проти дистанційної освіти. Нині у чернігівських школах на навчання ходять лише учні 1-4 класів. Решта отримуватиме знання вдома як мінімум до 30 листопада. Все, як сказав начальник управління освіти міськради Василь Білогура, через зростання кількості хворих на коронавірус.«Поверніть дітей до школи!» – це вимагали батьки школярів на мітингу проти дистанційної освіти. Цей мітинг вже четвертий, розповідає співорганізаторка акції Людмила Цвєтаєва.

«Діти навчаються вдома самі. Ніхто не провів опитування про їх технічні можливості, хоча нам обіцяли. Опалення в школах вимкнули, хоча начальник управління освіти говорив минулого разу, що ніхто не буде вимикати», - обурюється Людмила Цвєтаєва.

Під час мітингу батьки підписали звернення до міського голови і прокуратури.

«Є положення про дистанційну освіту, у якому вказано, що дистанційна освіта може бути запроваджена в закладах вищої освіти, ПТУ, післядипломної освіти. Жодної мови не йдеться про заклади загальної середньої освіти, тобто школи. Це педагогічна рада приймає рішення про запровадження цієї дистанційної освіти. А згідно з цим положенням, у них навіть немає таких повноважень. Раніше були такі повноваження і то за згодою батьків», - говорить юрист Володимир Петрушанко.

Цього разу ніхто з представників влади до мітингувальників не вийшов. Начальник управління освіти міської ради Василь Білогура, протести батьків проти дистанційної освіти прокоментував так.

«В тих умовах, в яких на сьогодні живе весь світ і бачачи як країна за країною роблять заходи протиепідеміологічні більш жорсткими, закривають повністю все, закривається економіка, то подібні заяви, вони є безвідповідальними. Поки що, зважаючи на те як в геометричній прогресії збільшується кількість захворювань, я не бачу інших варіантів», - сказав Василь Білогура.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: акція протесту, дистанційне навчання, освіта, батьки, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект