Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Прилуках на «ковід» хворіють 12 вчителів та 7 учнів


У Прилуках на «ковід» хворіють 12 вчителів та 7 учнів

Ще в одній школі Прилук запроваджено дистанційне навчання. У загальноосвітній школі №14 старшу ланку, це понад 320 школярів, перевели на дистанційне.Ольга Колошко, в.о. начальника Управління освіти: «На самоізоляції перебувають учні 5-11 класів закладу загально-середньої освіти №14. Але ця самоізоляція протікає не просто, коли учні перебувають вдома, а школа організувала для таких учнів дистанційне навчання з метою виконання навчальних програм».

На дистанційному навчанні педагоги школярів загальноосвітньої школи №14 перебуватимуть до 24 листопада. У інших школах, гімназія міста уроки проводяться очно. Звісно, з дотриманням усіх карантинних вимог.

Ольга Колошко, в.о. начальника Управління освіти: «Ми вимірюємо температуру, миємо та обробляємо руки. Ми організували розклади занять таким чином, щоб як можна менше перетиналися діти».

Попри всі протиепідемічні заходи, випадки захворювання на COVID-19 є і серед учнів і серед вчителів.

Ольга Колошко, в.о. начальника Управління освіти: «На сьогоднішній день у нас підтверджено захворюваність у 7 учнів закладів загальної середньої освіти та 12 вчителів».

У дошкільних навчальних закладах на коронавірус хворіють працівники дитсадків. Серед малечі жодного випадку COVID-19.

Ольга Колошко, в.о. начальника Управління освіти: «Хвороба «ковід» у жодного вихованця дошкільних закладів не зафіксована на сьогодні. Але, на жаль, хворіють педагогічні працівники, обслуговуючий персонал. Сьогодні таких осіб у закладах нашої дошкільної освіти 5».

На сьогоднішній день у школах, гімназіях, дошкільних навчальних закладах Прилук на уроках, заняттях присутні понад 80 учнів, вихованців. Медичні працівники, соціальні педагоги щоранку проводять моніторинг по наповнюваності класів, груп дитячих садків.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: освіта, коронавірус, Ольга Колошко, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект