Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Завершення ліквідації райрад, зміни до програм та передача майна - засідання виконавчого комітету


Завершення ліквідації райрад, зміни до програм та передача майна - засідання виконавчого комітету

У Чернігові завершується процедура ліквідації районних у місті рад.Так, на засіданні виконавчого комітету 19 листопада затвердили бухгалтерські звіти про матеріально-фінансовий стан обох установ – Деснянської та Новозаводської, на момент припинення їх діяльності.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Класифікуються всі активи – не фінансові, фінансові, первісна вартість, знос. Тобто ми ліквідовуємо юридичну особу. Правонаступник міська рада. І ми приймаємо на баланс відповідно до залишкових вартостей кожної позиції, яка лишається».

Що стосується цієї теми, рішенням виконкому, після ліквідації районних рад, підготовкою актів і видачею довідок щодо проживання відтепер займатиметься організаційний відділ муніципалітету. А Управління у справах дітей міської ради тими питаннями, що були закріплені за відповідними службами у Деснянській та Новозаводській радах.

Серед 32 питань порядку денного погодили також зміни до програми розвитку електротранспорту на 2018-2022 роки, у зв’язку з втратами, які несе тролейбусне управління через карантин.


Наталія Сікач, заступниця начальника Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «Цим проєктом рішення пропонується внести зміни до програми та передбачити у 2021 році видатки, у розмірі 20 мільйонів гривень, на захід – фінансова підтримка комунального підприємства КП «ЧТУ».

Оскільки основні надходження підприємство отримує від перевезень і вже у 2020 році має більше витрат, ніж прибутку, у разі продовження обмежень у наступному році, недоотримає понад 37 мільйонів гривень. Тому зазначені 20 мільйонів перерозподіляють у межах програми. Зокрема, і з реконструкції тягових підстанцій.

Із тих питань, що розглянули на засіданні, підтримали і перелік дозволів на тимчасове розміщення зовнішньої реклами та рішення про передачу зливової станції.

Руслан Волок, начальник КП «АТП-2528»: «Просимо підтримати передачу зливової станції, яка знаходиться на Ушинського, 2, загальною площею 57,4 кв. м, в «Чернігівводоканал» з АТП-2528. З метою організації дієвого контролю в сфері поводження зі стічними водами та забезпеченням балансу водоспоживання».

За словами представника «Чернігівводоканалу», акт приймання-передачі підпишуть наприкінці року, після отримання дозволу на введення в експлуатацію та розробки тарифу на відповідну послугу.

Сюжет телеканалу «Дитинець

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, «Дитинець

Добавить в:


ЦентрКомплект