• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як будуть голосувати під час «карантину вихідного дня»?


Як будуть голосувати під час «карантину вихідного дня»?

 

22 листопада на Чернігівщині проходитиме повторне голосування з виборів депутатів у низці селищних та сільських рад. В деяких громадах ще дати виборів не визначені.17 січня 2021 року у Новгороді-Сіверському відбудуться повторні вибори міського голови. А на 3 січня заплановані повторні вибори депутатів до Новобасанської сільської ради.

Сергій Постівий, член Центральної виборчої комісії: «Цього разу ми зробили роботу над помилками. Центральна виборча комісія проаналізувала хід виборчого процесу. Зокрема, виконання протиепідемічних заходів. Ми роз’яснювали окремі процедури, чого не варто допускати, враховуючи помилки, які ми виявили під час голосування в першому турі».


Протиепідемічні заходи безпеки на виборчій дільниці будуть подібні до тих, що були впроваджені під час першого туру 25 жовтня. При вході на дільницю вимірюватимуть температуру. У приміщеннях буде нанесена розмітка. Усі учасники виборчого процесу мають бути в масках.

Тетяна Дурнєва, директорка громадського холдингу: «Візит на виборчу дільницю є безпечнішим, ніж візит в магазин чи проїзд в громадському транспорті. Ще раз закликаю одягнути маску так, щоб закрити рот і ніс, взяти свою особисту ручку, дотримуватися дистанції і дезінфікувати свою руки перед входом і на виході з виборчої дільниці. Буде все безпечно і відповідально».

Попри кропітку підготовку до другого туру місцевих виборів у ЦВК не виключають те, що явка 22 листопада може бути нижчою, ніж була 25 жовтня. Зокрема, і через карантин вихідного дня. В окремих громадах вже відбулося повторне голосування. І по динаміці помітно, що кількість людей, які прийшли на виборчі дільниці, зменшується.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибори, ЦВК, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект