Допомога для ЧТУ

Майже 38 мільйонів гривень недоотримає Чернігівське тролейбусне управління у 2021 році, якщо нині діючий карантин буде продовжено. Про це йдеться у пояснювальній записці Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради.Такі фінансові втрати пов’язані з тим, що у тролейбусах дозволено возити лише стільки пасажирів, скільки вистачає сидінь. І доходи від продажу квитків не покривають витрат. Через це на засіданні виконкому міської ради у четвер довелося вносити зміни до програм розвитку електричного транспорту у Чернігові на 2018-2022 роки.

Наталія Сікач, заступник начальника Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради: «Цим проєктом рішення пропонується внести зміни до цієї програми та передбачити у 2021 році видатки у розмірі 20 мільйонів гривень на захід «Фінансова підтримка комунального підприємства КП «ЧТУ».

Додаткові кошти в Управлінні виділили за рахунок видатків на реконструкцію тягових підстанцій. І використають їх на оплату електроенергії та заробітну плату працівникам ЧТУ.

Загалом на засіданні виконавчого комітету розглянуто 32 питання. Більшість із них технічні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЧТУ, транспорт, виконком, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект