Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові напали на автобус Чернігів-Київ з пасажирами у салоні


У Чернігові напали на автобус Чернігів-Київ з пасажирами у салоні

«Коли під час перевезення людей нападають на автобус – це, мені здається, зі стилю 90-х».

Розбите скло та перелякані пасажири. О 4:30 невідомі напали на маршрутний автобус «Чернігів-Київ» компанії «Автолюкс». У салоні було 3 пасажирів.Юрій Пархоменко, керівник регіонального підрозділу компанії «Автолюкс»: «Під час поїздки на вулиці Ремісничій, в районі кругу, були розбиті вікна. Чи-то обстріляли з пневматики, чи-то щось кинули. Це повинно встановити слідство. На тому місці, де розбили скло – сиділа людина».

Ніхто з пасажирів не травмувався.

За словами Юрія Пархоменка, пасажирів пересадили на інший автобус. Це вже третій напад на автобуси цієї компанії за два місяці, каже речниця Чернігівського відділу поліції Наталія Слабеняк.


Наталія Слабеняк, речниця чернігівського відділу поліції: «2 жовтня до Чернігівського відділу поліції надійшло повідомлення про пошкодження скла у пасажирському автобусі. 10 та 18 листопада до поліції надійшли аналогічні повідомлення про пошкодження автобусів. Всі три транспортні засоби належать одному перевізнику. У цих випадках ніхто не постраждав. Нині поліцейські встановлюють, у який спосіб відбулися пошкодження автобусів. Поліція розслідує всі обставини трьох інцидентів у рамках кримінального провадження, що відкрите за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство)».

Тривають слідчі дії.

За цією статтею нападникам загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.

Зі слів Юрія Пархоменка, це справа рук конкурентів, які незадоволені тим, що ця компанія возить людей за дешевшими цінами. Три напади на автобуси, з його слів, завдали збитків на 100 тисяч гривень.

Юрій Пархоменко, керівник регіонального підрозділу компанії «Автолюкс»: «В нас вартість проїзду від 70 гривень – людина може придбати квиток і доїхати до Києва. І комфортні у нас умови. Потік пасажирів зростає, тому звісно це комусь не подобається. Через ці інциденти ніхто зупинятися не буде, будемо так само працювати. Я здивований, що хтось сподівається, що бажання працювати кудись зникне. Дуже сподіваюся, влада допоможе нам врегулювати це питання і ми повернемось до мирної конкуренції».

Gorod.cn.ua за матеріалами сюжету UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автобус, Чернігів-Київ, Автолюкс, Юрій Пархоменко, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект