Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Кращих вчителів у 2020-му обирають онлайн. Стартував конкурс «Вчитель року»


Кращих вчителів у 2020-му обирають онлайн. Стартував конкурс «Вчитель року»

Конкурс «Вчитель року» у 2020, як і більшість звичних для нас раніше подій, перейшов в онлайн.Zoom-урок, співбесіда і майстер-клас. З одного боку екрану журі, з іншого – учасники та учасниці.

Яніна Тимошенко, директорка центру професійного розвитку педагогічних працівників ЧМР: «Відразу були прописані всі вимоги, всі конкурсні випробування відповідно до тієї ситуації, яка склалася. І ми маємо абсолютно всі нові конкурсні випробування, які проводимо тільки в режимі онлайн».

Стартував перший зональний етап. У першості змагатимуться таких категоріях, як керівник чи керівниця закладу освіти, математика, українська мова і трудове навчання.

В Чернігові конкурс відбувається в перших двох категоріях.

Ось журі математиків. Серед них і колишня учасниця цього ж конкурсу попередніх років.


Ірина Малець, вчителька математики ліцею №32, представниця журі: «Емоцій залишилося досить багато. По-перше, хвилювання. По-друге, емоції від того, яких надбань я при цьому отримала. Також багато емоцій від спілкування з іншими людьми».

І попри те, що цьогорічні учасники та учасниці першопрохідці змінених карантином умов, знижки на це не дають. Адже сучасні педагоги мають вміти все. Це частина їхньої повсякденної роботи і Zoom-уроків.

А ось співбесіда керівників і керівниць навчальних закладів. Вони розповідають про свої школи, відповідають на питання. З однією лише відмінністю, бачать одне одного на моніторі, а не оффлайн.

Яніна Тимошенко, директорка центру професійного розвитку педагогічних працівників ЧМР: «Самоаналіз керівники надавали нам в письмовому вигляді: як вони бачать стратегію розвитку свого закладу, які цікаві новацій ні проєкти вони впроваджують. Члени журі вивчали цю інформацію. І сьогодні ми будемо ставити питання по цій інформації, яка в нас була. Друге випробування – це тестування на знання основ психології, управлінської діяльності і законів України «Про освіту» та «Про повну загально-середню освіту».

Вони також вирішуватимуть завдання: ситуації з реального життя, як би їх розв’язали з позиції керівників закладу.

Далі буде обласний етап. І кращі візьмуть участь у всеукраїнському.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Вчитель року», конкурс, Яніна Тимошенко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект