Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ситуація з COVID-19 у Чернігові контрольована


Ситуація з COVID-19 у Чернігові контрольована

Директор Північного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Вікторія Мілютіна та її заступниця 18 листопада з робочим візитом у Чернігові. Вони зустрілися з міським головою та обговорили питання пов’язані з лікуванням пацієнтів з коронавірусом. Після зустрічі відбувся брифінг.Вікторія Мілютіна, директор Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ: «Зараз на Чернігівщині ситуація контрольована. Місцева влада контролює ситуацію щодо надання медичної послуги. Є місця в стаціонарах. Також є кошти, які також перераховує вчасно лікарням Національна служба здоров’я. Лікарні забезпечені киснем».


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Представники побували сьогодні у нас і подивилися, що ситуація контрольована. Ситуація, як і загально по Україні, є робочою, нормальною і не гіршою, ніж у інших містах. Але, маючи таку нагоду, я звертаюся зайвий раз до чернігівців, що в ваших руках все, щоб не потрапити в лікарню. Я вас прошу максимально зробити зусилля, щоб стримати хвилю надходження хворих. Чим менше ми будемо без потреби відвідувати місця скупчення людей, мити руки, носити маски, дотримуватися дистанції, тим тривалий час ситуація буде регульована, контрольована і наявна кількість хворих буде отримувати всі необхідні протокольні заходи. Якщо ця межа буде перевищена, то ми неминуче вийдемо в період, коли ми будемо змушені сортувати категорії, які поступають в лікарні і дивитися на фізіологічні, фізичні можливості наших лікарів».

Представниці Національної служби здоров’я України працюватимуть на Чернігівщині 2 дні. У четвер планують побувати у медичних закладах області.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: COVID-19, НСЗУ, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект