Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Подружжя Марущаків стало 2-тисячною парою, яка узаконила стосунки в рамках проєкту «Шлюб за добу»


Подружжя Марущаків стало 2-тисячною парою, яка узаконила стосунки в рамках проєкту «Шлюб за добу»

Від цієї миті Марія та Сергій триматимуться один за одного і за своє кохання ще міцніше. А день, коли офіційно стали сім’єю, запам’ятають на все життя.Познайомилися молодята трохи більше року тому. І відтоді постійно були разом.

Сергій та Марія Марущаки, молодята: «Случайно встретились взглядом на улице. А потом нашли друг друга через общую подругу, она нас познакомила. А потом у нас все завертелось и закружилось».

Зареєструвати стосунки хотіли тих і в родинному колі. Коли подавали документи, виявилося, що вони ювілейна 2-тисячна пара, яка вирішила побратися за спрощеною процедурою і не чікаючи кілька місяців. Тому 18 листопада для молодого подружжя Марущаків в Міському Палаці культури влаштували скромну, проте, урочисту церемонію.

Олена Іваненко, заступниця директора Міського Палацу культури: «Оскільки є карантинні обмеження, тому церемонія без гостей, в обмеженому колі. Але все-таки хотілося для пари зробити приємне і своєрідне свято».

Пілотний проєкт Міністерства юстиції «Шлюб за добу» діє у Чернігові вже 3 рік. В МПК кажуть, за день можуть провести максимально 5 церемоній. А якщо подати заяву зранку, реально одружитися того ж вечора.

Цьогоріч через карантинні обмеження послуга тільки набрала обертів. А узаконити своє рішення іти поруч по життю до міста приїздять із різних куточків країни, і навіть із закордону.

Олена Іваненко, заступниця директора Міського Палацу культури: «Послуга «Шлюб за добу» користується досить такою значною популярністю. Якщо виріши та впевнені у своїх почуттях, то мало хто хоче чекати дуже довго».

Незважаючи на стислі терміни, тут враховують побажання молодят щодо реєстрації шлюбу. Зокрема, і організації виїзної церемонії.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: подружжя Марущаків, «Шлюб за добу», Палац культури, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект