Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові визначаються з приміщенням під музей російсько-української війни


У Чернігові визначаються з приміщенням під музей російсько-української війни

Приміщення для музею російсько-української війни. Громадська організація «Єдина родина Чернігівщини» звернулась до міської влади посприяти їм у реалізації цієї ідеї і надати будівлю під виставкову діяльність. Під час щотижневої наради Владислав Атрошенко зачитав відповідне прохання.Реалізувати ідею музею, як варіант, можливо було б в Молодіжному центрі на Магістратській, каже Владислав Атрошенко. Але будівля на балансі обласного департаменту культури і туризму, і місту недоречно витрачати свої кошти на споруду, яка йому не належить.

Другий варіант – приміщення обласної організації «Народного руху України» на вулиці Івана Мазепи, 4.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я не знаю, що там, але там висіла вивіска іншої партії. Очевидним є той факт, що це приміщення використовувалося не за призначенням».

У цьому випадку міський голова пропонує або перевести їх на загальну систему орендної плати, або розмістити поряд з організацією «Народного руху» ще й музей російсько-української війни.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я думаю, що це буде співзвучно. Люди зараз віддали своє життя, за ті самі цілі і ту саме мету, за яку боролися в свій час рухівці».

Перевагою цього приміщення є те, що воно належить місту і Чернігів може витрачати кошти на його ремонт.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Це недалеко від центру. І це наше приміщення, тому нам простіше і швидше його відремонтувати, щоб привести до ладу».

Також Владислав Атрошенко дав доручення начальнику Управління освіти напрацювати з «Єдиною родиною Чернігівщини» план заходів національно-патріотичного виховання шкільної молоді.

Крім того, наступного року у Чернігові планують взятися за реставрацію скверу Попудренка і запустити в роботу реалізацію проєкту з будівництва стели-пам’яті Героям АТО/ООС.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: музей, російсько-українська війна, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект