Готові до зими

Чернігів присипало першим снігом. Поки не сильно, але прибрати його з доріг та тротуарів таки треба. За цю справу взялися працівники КП «АТП-2528» та «Зеленбуд». Їхня техніка працювала із глибокої ночі, тому вже рано в ранці основні магістралі Чернігова були посипані сіллю і ожеледиці на них не утворилося. А на тротуарах, зупинках та скверах міста сніг прибирали 40 двірників.Більше того, за словами начальника «АТП-2528» Руслана Волока, Чернігів на 100% готовий і до набагато сильніших снігопадів.


Руслан Волок, керівник КП «АТП-2528»: «Ми маємо 1,5 тисячі тонн солі, 11 тисяч тонн піщано-сольової суміші. Все залежить від снігопаду. Якщо буде сніговий колапс, то ми готові задіяти 40-45 одиниць техніки, а якщо підключити ще й трактори, то навіть більше 50 одиниць. А взагалі на зміні 20-25 одиниць техніки».

Як повідомляють чернігівські синоптики, завдяки східному антициклону до кінця цього тижня у нашому місті не очікується серйозних заморозків чи снігопадів. Тільки, починаючи з п’ятниці, очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Нічна температура триматиметься на рівні 1-3 градусів морозу, а в день – від 1 до 4 градусів тепла.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сніг, комунальники, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект