Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Прилуках розчищають русло річки Удай


У Прилуках розчищають русло річки Удай

У Прилуках почали розчищати русло річки Удай. Про це Суспільному розповів заступник міського голови Прилук Руслан Котляр.Розчищення русла річки – це перший етап проекту з поліпшення стану Удаю. На ці роботи виділили 6 мільйонів гривень. Три мільйони з міського бюджету, ще три – з обласного.

За словами начальника управління містобудування та архітектури прилуцької міськради Віктора Тесленка, за ці гроші передбачається виконати основні роботи з формування берегових смуг та поглиблення русла річки до двох метрів.

Ці роботи планують закінчити до кінця року.


Всього для очистки русла та берегоукріплення двох кілометрів Удаю потрібно 14 мільйонів гривень.

«Ці роботи проводяться загалом для уникнення процесів цвітіння річки, замулення, розчищення. Для покращення гідрохімічних та біологічних показників річки», - сказала директорка департаменту екології та природних ресурсів ОДА Катерина Сахневич.

Проект з поліпшення стану річки у Прилуках розробляли з 2018 року, представили торік. Розробка документації коштувала 450 тисяч гривень.

Наступним етапом робіт з очистки Удаю у 2021 році буде відновлення його старого русла. Також планують укріпити береги річки.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: річка Удай, Прилуки, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект