Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На вулицях Сосниці з’являться безкоштовні велосипеди


На вулицях Сосниці з’являться безкоштовні велосипеди

Безкоштовні велосипеди замість громадського транспорту. У Сосниці придбали 25 велосипедів, якими зможе користуватися кожен. Про це Суспільному розповів головний спеціаліст відділу ЖКГ селищної ради Юрій Врублевський. Як до такої ініціативи ставляться жителі Сосниці та гості селища, дивіться у сюжеті.Так виглядає перший вже зібраний соціальний велосипед.

Всього їх - 25. Інші поки знаходяться на зберіганні в розібраному вигляді.

«Велосипеди міські. Вартістю близько 7 тисяч. Із дитячими сидіннями і передніми корзинками».

Незабаром їх зберуть та встановлять на спеціальні вуличні зупинки. Таких зупинок буде чотири.


«Одна на подвір’ї лікарні, одна біля кругу в районі готелю «Убідь», одна – біля центрального стадіону і одна в центрі біля продуктового магазину».

Встановлять їх у місцях найбільшого потоку людей. Окрім цього, на зупинках встановлять міні веломайстерні.

Велосипедні зупинки обладнають камерами, щоб відслідковувати, хто, як і коли бере велосипеди, та системами освітлення. Самі велосипеди, щоб їх не вкрали, можна буде відстежити.

«Люди приїжджають для вирішення різних питань, і не лише в установах Сосниці, а і в лікарню, і на ринок. Транспорту міського ми не маємо. І от люди, які приїжджають до Сосниці, змушені пересуватися пішки, або винаймати таксі, що не всім по кишені. Тому виникла така ідея поставити у вільному доступі велосипеди для користування», - розповідає секретарка Сосницької селищної ради Світлана Пастушенко.

На все витратили 390 тисяч гривень. Гроші на закупівлю велосипедів отримали завдяки участі у грантовій програмі. 90% профінансував Польський фонд Солідарності і 10% - витратили з селищного бюджету.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сосниця, велосипед, Юрій Врублевський, Світлана Пастушенко, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект