Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Міський голова представив колективу «Зеленбуду» нового керівника – Артема Стаха


Міський голова представив колективу «Зеленбуду» нового керівника – Артема Стаха

У комунального підприємства «Зеленбуд» новий керівник. Замість Романа Старікова його очолить Артем Стах. Про це міський голова Владислав Атрошенко повідомив на щотижневій нараді у муніципалітеті. А після засідання, особисто представив його колективу.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Хочу представити вам людину, яка прожила складне життя. Артем, мабуть як і всі ми, робили свого часу багато помилок. Я тривалий час його не бачив, не спілкувався. Я його зустрів півроку тому і побачив, що це людина, яка зробила висновки своїх помилок і почала жити абсолютно іншими цінностями та іншим життям, яке було 7 або 10 років назад».

Артем Стах не нова людина у місті. Був депутатом трьох скликань Чернігівської міської ради з 2002 до 2015 року, а також керівником КП «Дільниця з контролю за благоустроєм», за каденції Олександра Соколова на посаді міського голови. У 2009 році йому присудили 3 роки умовно за корупцію. А у вересні 2015 року затримали під час отримання хабара від підприємця. Згодом, він визнав свою вину.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я думав, зважував такий крок і прийшов до такого висновку, якщо Господь Бог вирішив і врозумів Артема Юрійовича Стаха, то треба дати людині шанс, ми всі під Богом ходимо. Наскільки я розбираюсь в людях, то це хороша людина. І я би хотів, щоб ви спрацювалися».

Сам же Артем Стах своє призначення прокоментував так.

Артем Стах, начальник КП «Зеленбуд»: «Я хочу подякувати міському голові за таку високу оцінку мого перевтілення та роботи над собою. Я перегорнув ту сторінку свого життя, я поніс відповідне покарання. За останні 5 років я повністю – на 360 градусів – змінився. І зараз в мене є можливість це довести».


А також зазначив, що підтримує ті зміни, які відбуваються у Чернігові впродовж останніх років, які розпочала команда Владислава Атрошенка, і готовий їх продовжувати на цій посаді.

Контракт попередньо підписали на півроку, що мають бути показовими. Або ж, як наголосив міський голова, до першого проступку.

Артем Стах, начальник КП «Зеленбуд»: «Це дуже відповідальна посада. Це дуже відповідальне рішення з його сторони та з моєї. Я вже поспілкувався з Романом Михейовичем та з членами колективу, щось я знаю, те чого не знаю – вивчу. Але я дуже дисциплінована та відповідальна людина».

У свою чергу Владислав Атрошенко подякував усім працівникам «Зеленбуду» за їхню щоденну кропітку роботу, і окремо Роману Старікову, який обіймав посаду начальника підприємства від лютого 2016 року.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я при всіх тисну руку і хочу подякувати за роботу».

Як повідомив новий керівник підприємства, найближчим часом він налагоджуватиме співпрацю з колективом, а також займатиметься плановою роботою, підготовкою до весняного періоду, розробкою проєктів зелених зон, благоустроєм і прибиранням.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Артем Стах, КП «Зеленбуд», колектив, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект