• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ми не йдемо ні на які демарші, це вже буде злочин по відношенню до країни, яка й так ледь стоїть


Ми не йдемо ні на які демарші, це вже буде злочин по відношенню до країни, яка й так ледь стоїть

 

Карантин вихідного дня. Саме з обговорення цієї теми розпочалася ранкова нарада в муніципалітеті. Владислав Атрошенко зазначив, що розхитувати і без того нестабільну державу, крок, на який не варто йти владі на місцях. В той же час критичне ставлення до цього рішення є беззаперечним з його сторони.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Моя позиція, як міського голови, ми не йдемо ні на які демарші, тому що це буде злочин по відношенню до країни, яка і так ледь стоїть. А міський голова, який публічно заявляє про свої демарші, про те, що в нього робочі дні, це не вихідні дні, це «ёрничество», яке руйнує державу. Тому ми на це не йдемо. А ось критичне ставлення є, тому що, якщо щось забороняєш, то тоді компенсуй. Була заява про компенсацію, а яка компенсація, не зрозуміло, мовляв, десь там, хтось, щось буде розглядати».

Нагадаємо, що минулого тижня, зокрема і в Чернігові, пройшли акції протестів підприємців, які не погоджувалися з розпорядженням Кабміну про карантин вихідного дня, який позбавляв можливості працювати всіх, крім продуктових магазинів, аптек та АЗС. Очільник Чернігова спілкувався тоді з бізнесом, попередньо зібравши засідання виконавчого комітету і направивши звернення на Кабмін про скасування їх рішення. Підприємців же він попросив все ж виконати розпорядження уряду.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я би хотів, щоб ми не розхитували цю державу, яка і так ледь стоїть на ногах. Я ж не можу особисто скасовувати рішення Кабінету Міністрів».

Не всі українські міста пішли на виконання розпорядження Кабміну. Це пов’язують в тому числі з другим туром місцевих виборів і переслідуванням діючих очільників власних інтересів.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ці всі демарші тільки дезорієнтують підприємців. Все одно поліція штрафує. Наче й міська рада дозволила працювати, а поліція штрафує. А потім в судах потрібно вирішувати подальшу долю цих штрафів. Тобто це, я вважаю, дезорієнтація людей».


Звернувся Чернігівський міський голова і до поліції, на чиї плечі покладений контроль за виконанням цього доручення.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Не спішіть. У нас в історії були вже випадки, коли після виконання команд з’ясовувалося, що це злочинні команди. Тому не спішіть виконувати злочинні команди, або команди, які потім стануть злочинними».

Чи дійсно зменшиться кількість хворих, зважаючи, що люди, яким потрібно здійснити покупки, зробили в ту ж п’ятницю, створюючи додаткові черги, - поки без відповіді. В той же час, збитки, які понесли підприємці за два вихідних, можуть нанести непоправної шкоди не лише для їх гаманців, а й для країни в цілому, яка не висловлює чіткої позиції стосовно підтримки бізнесу в час обмежень.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Це дилетантська позиція. Тобто, якщо ти робиш якийсь крок, то повинен чітко скомпенсувати збитки. Де була хоч від когось заява, що з якихось джерел, в якихось сумах, яким категоріям бізнесу і в який період часу, буде компенсація збитків?»

Ускладнює ситуацію і невиконання державного бюджету, все менші залишки коштів на казначейських рахунках і заяви НСЗУ про нестачі декількох мільярдів до кінця року на всі заходи і програми, які нею фінансуються, зазначив Владислав Атрошенко.

Свої втрати поніс через COVID-19 і міський бюджет Чернігова. Мова про суму у понад 200 мільйонів гривень. А цього могло би вистачити на новий дитсадок, такого зразку як на Масанах, та закупівлю 10 нових тролейбусі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантин вихідного дня, Владислав Атрошенко, нарада, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект