Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові за два тижні мають завершити облаштування тротуарів по Київській та на Льотній


У Чернігові за два тижні мають завершити облаштування тротуарів по Київській та на Льотній

Місто готується до зими і закінчує усі розпочаті будівельні роботи. Зокрема, з капітального ремонту вулично-дорожньої мережі. Наразі дорожники допрацьовують на вулиці Володимира Дрозда, а також на міждворових проїздах по вулиці Захисників України. А впродовж найближчих двох тижнів завершуватимуть укладання тротуарів одразу на кількох об’єктах.Ярослав Куц, начальник Управління Житлово-комунального господарства: «В цьому році вже зроблено більш 45 тисяч квадратних метрів. Точну цифру можна буде сказати ближче до грудня, тому що зараз процентуються роботи. Залишилося ще виконати тротуар на Київській та навколо кола, яке побудоване на вулиці Льотна».

А також поблизу супермаркетів двох торгівельних мереж по Гончій і Ремісничій. Це спільні проєкти, в рамках яких підприємці закуповують матеріали, а власне роботи – фінансуються з міського бюджету.

Оскільки до ремонтів у Чернігові підходять комплексно, тротуари з нуля облаштовують там, де повністю замінили дорожнє покриття та бортовий камінь. А на деяких і підземні комунікації. Як, наприклад, на Київській чи Героїв Чорнобиля. І всі реалізують за запровадженим у місті стандартом.


Ярослав Куц, начальник Управління Житлово-комунального господарства: «Технологія така: спочатку робиться дорога з бордюром. Це дає відмітки для укладання відповідно і тротуару, і зеленої зони. Тротуари у нас всі стандартизовані, тобто сіра бруківка – для транзиту пішоходів, чорний – зона або для перегрупування на перехресті, або він укладається між деревами, або біля будинку, де люди не ходять, червоний – велосипедна доріжка».

Цьогоріч пішохідні зони збудовані за єдиним принципом також з’явилися на новому колі по Бєлова, на вулицях Івана Мазепи, Єськова, П’ятницькій, по проспекту Миру та інших.

Ярослав Куц, начальник Управління Житлово-комунального господарства: «Якщо буде у нас дозволяти бюджет, то ми в наступному році будемо планувати зробити не менше, ніж в цьому. В програмі плани закладені дуже великі, але плани залежать в прямую від наявності бюджету».

Усі зовнішні роботи у 2020 планують завершити до початку грудня. Попри те, що площі тротуарів, в порівнянні з проїжджою частиною, значно менше, їх укладають вручну, а це займає більше часу.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тротуар, Ярослав Куц, благоустрій, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект