Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Новий «девайс» для правоохоронців


Новий «девайс» для правоохоронців

Новий пульт з’явився в Управлінні поліції охорони в Чернігівській області.17 листопада у Чернігові пройшло урочисте відкриття нового центру технічної охорони, де показали пульт централізованого спостереження. Захід відвідав начальник департаменту поліції охорони Сергій Парфенюк. Він особисто перевірив готовність до роботи нового девайсу.

Сергій Парфенюк, начальник департаменту поліції охорони: «Було вкладено дуже багато сил, дуже багато матеріальних коштів для створення такого світлого та гарного центру. Я впевнений, що це дозволить, в першу чергу, надавати більш якісні послуги, більш оперативно реагувати на події, які можуть відбуватися за договорами охорони, які надає УПО в Чернігівській області».


Головний пульт централізованого спостереження пройшов модернізацію та відповідає міжнародним стандартам якості. На території Чернігівської області це перший та єдиний подібний пристрій.

Також працівникам управління вручили ключі від трьох нових автомобілів марки Renault Dokker. Транспорт освятив священнослужитель. Нові машини допоможуть поліції як найшвидше дістатися на оперативний виклик чи спрацювання сигналізації.

Під технічною охороною Головного пульту централізованого спостереження у Чернігові перебуває близько тисячі об’єктів. Цілодобово на території області та міста чергують 5 груп патрулювання.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: правоохоронці, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект