Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Новий очільник КП «Зеленбуд»: Артем Стах прокоментував своє призначення та розповів про плани


Новий очільник КП «Зеленбуд»: Артем Стах прокоментував своє призначення та розповів про плани

«Артем Стах – людина з цікавою біографією. І оскільки Господь Бог розпорядився так, що повернув його до тверезого адекватного людського життя, то, як думаю, що і ми спробуємо дати Артему шанс».

Так на нараді у міськраді Владислав Атрошенко представив Артема Стаха як начальника комунального підприємства «Зеленбуд».Як каже сам Артем Стах, очолити підприємство йому запропонували напередодні.

Артем Стах, начальник комунального підприємства «Зеленбуд»: «Зателефонував мені Владислав Анатолійович Атрошенко і запросив до своєї приймальні. Я прийшов. Мені була зроблена пропозиція очолити КП «Зеленбуд» - в якості керівника. Я погодився».

Артему Стаху 41 рік. Тричі був депутатом Чернігівської міськради. Коли міським головою був Олександр Соколов очолював Управління торгівлі та комунальне підприємство «Дільниця з контролю за благоустроєм». Артема Стаха двічі затримували за хабарництво. У 2009 році за версією слідства отримав 2000 доларів від київського бізнесмена за видачу дозволів на підприємницьку діяльність. Апеляційний суд області визнав Стаха винним і дав йому 3 роки умовно. У вересні 2015 року, коли він очолював «Дільницю з контролем за благоустроєм», його затримали за підозрою у вимаганні у бізнесмена 1000 доларів. Стах пішов на угоду з прокурором і визнав свою провину. У підсумку його засудили до штрафу 25,5 тисяч гривень. У 2015 році, тоді ще кандидат на посаду міського голови, Владислав Атрошенко назвав Стаха ланкою корупційної системи в місті.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Після оприлюднення фактів, те що він брав хабарі, Соколов бере його до своєї команди. Тому очевидно він виконував якісь функції, про які в голос говорять в місті підприємці, на посаді начальника «Дільниці благоустрою міста Чернігова». Абсолютно очевидно, що діюча міська влада його використовувала і він був зручний для неї».

Сам Артем Стах про своє минуле каже так.


Артем Стах, начальник комунального підприємства «Зеленбуд»: «Я перегорнув цю сторінку свого життя і поніс покарання. Я кардинально поміняв свій образ життя. Для мене дуже важлива ця посада. Для всіх, хто буде намагатися спитати мене про минули, то я скажу так, це оцінка діючого міського голови Владислава Анатолійовича, він мені запропонував цю посаду, тому зі сторони видніше, ніж я скажу за себе».

У 2018 році, вигравши конкурс, Артем Стах очолив відділ земельних відносин архітектури комунальної власності і послуг у Іванівській ОТГ.

Сергій Гарус, Іванівський сільський голова: «За час роботи нічого поганого сказати не можу. Артем Юрійович дійсно з моменту роботи на «Дільниці з благоустрою» змінився як людина. До роботи ставився відповідально».

Чернігівський правозахисник Олександр Гашпар працював у комісії, яка перевіряла діяльність дільниці з контролю за благоустроєм після того, як звідти звільнили Артема Стаха. Призначення його на нову посаду, коментує так.

Олександр Гашпар, правозахисник:
«Я оцінюю негативно. Враховуючи послужний список Артема Стаха, який двічі вже за вироком суду встановлено, що він брав хабарі. І цю людину назначати на керівну посаду комунального підприємства, через яке проходять мільйони гривень бюджетних коштів. Я вважаю, це не дуже гарний сигнал і показник».

Артем Стах про свої плани на новій посаді каже так.

Артем Стах, начальник комунального підприємства «Зеленбуд»: «В мене не було часу, щоб щось думати і пропонувати. Я хочу сказати одне, що моя задача, як керівника цього підприємства, підтримати той курс, який розпочав Владислав Анатолійович Атрошенко та його команда. Я із задоволенням буду працювати в його команді».

Gorod.cn.ua за матеріалами сюжету телеканалу UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Артем Стах, КП «Зеленбуд», Олександр Гашпар, Сергій Гарус, Владислав Атрошенко, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект