• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Масовий пікет під Верховною Радою не приніс бажаного результату


Масовий пікет під Верховною Радою не приніс бажаного результату

 

Чернігівські підприємці 17 листопада разом зі своїми колегами під Верховною Радою. Кажуть, сподіваються, що їх принципову позицію почують у парламенті.Ірина Березинець, підприємець: «Ми хочемо, щоб відмінили карантин вихідного дня, тому що він не дасть ефекту. Також ми хочемо скасування реєстраторів розрахункових операцій. Цей закон надасть тільки можливість виробникам продати касові апарати, але він не захистить ні підприємця, ні споживача, а також не принесе більше податків до казни».


Верховна Рада України не підтримала постанову щодо скасування карантину вихідного дня. Не вистачило голосів. За документ проголосували 149 народних депутатів, при необхідних 226.

При цьому 10 міст України відмовилися від карантину вихідного дня. Ще в одному готують позов до суду. Аби забезпечити ефективну співпрацю підприємців з владою, представники чернігівського бізнесу у кінці лютого збирають у Чернігові надзвичайний форум реального сектору економіки.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: протест, Верховна Рада, підприємці, Ірина Березинець, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект