Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 38 депутатів, 10 різних політсил: у Ніжині пройшла перша сесія міськради нового скликання


38 депутатів, 10 різних політсил: у Ніжині пройшла перша сесія міськради нового скликання

38 депутатів від 10 різних політичних партій і новий міський голова, – у Ніжині сьогодні, 17 листопада, відбулася установча сесія міської ради нового скликання.

Чи готові депутати об’єднуватися та як з депутатським корпусом планує працювати Олександр Кодола, дивіться у сюжеті.На сьогодні це перше місто обласного значення на Чернігівщині, де новообрані міський голова та депутати розпочали роботу. Присягу прийняли новообрані депутати та міський голова Олександр Кодола.


Міська рада у Ніжині має 38 депутатів. До її складу увійшли 10 політичних сил. Найбільше мандатів у партії «За майбутнє» – 7, серед них і новий міський голова Олександр Кодола. П’ятеро представників має «Опозиційна платформа «За життя», по чотири - «Рідний дім» та «Слуга народу», по три мандати вибороли політичні сили «Європейська солідарність», «Самопоміч», «Сила і честь», «Радикальна партія Олега Ляшка», «Наш край» та «Батьківщина». Таке розмаїття партій в міськраді може ускладнити процес прийняття рішень, каже голова обласного осередку «Комітету виборців України» Володимир Андрійченко.

«Для прийняття рішень треба буде домовлятися, бо люди «різношорстні». У Чернігові спрацювало навпаки – є своя монобільшість. У Ніжині ж сили розпорошені і міський голова буде змушений маневрувати різними політичними вподобаннями і вимогами політичних партій».

Під час сесії депутати Ніжинської міськради обрали секретаря та заступників міського голови. Секретарем став депутат від «Слуги народу» Юрій Хоменко, першим заступником міського голови – Федір Вовченко. Заступниками – Ірина Грозенко, вона ексдепутатка облради від «Нашого краю» та Валерій Салогуб – депутат Ніжинської міськради від «Батьківщини». Також заступником міського голови став Сергій Смага.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, сесія, Олександр Кодола, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект