Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Які документи потрібні на зміну фасаду будинку?


Які документи потрібні на зміну фасаду будинку?

Правила зміни фасадів будинків: які документи потрібні, щоб утеплити будівлю, встановити кондиціонер чи замінити віконну раму? На ці питання відповів Сергій Калюжний, начальник Управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради.За словами Сергія Калюжного, основний документ, який потрібно подавати до Управління для погодження, це паспорт зовнішнього оздоблення будинку.

Сергій Калюжний, начальник Управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради: «Інших документів ми не вимагаємо. І це стосується будь-яких робіт - чи це утеплення, чи встановлення кондиціонерів, рам».


Паспорт зовнішнього оздоблення будинку – це кольорове креслення фасадів житлового будинку. Взагалі фасадних креслень 4, але може бути і більше, це залежить від конфігурації будинку.

Цю документацію розробляють проєктні організації, у яких є ліцензія на відповідні види робіт. В цій документації є табличка, де зазначаються використані матеріали на фасаді, кольорове рішення, а також інші елементи, які необхідно розмістити на фасаді і їх параметри.

Сергій Калюжний також уточнив, що у цьому паспорті знаходиться інформація про те, як будинок повинен виглядати після утеплення або розміщення кондиціонерів, або будь-якого іншого інженерного обладнання, яке планується розмістити на фасаді.

Gorod.cn.ua за матеріалами відео UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Калюжний, документи, фасади будинків, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект