Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Через 10 років після чемпіонату, медаль знайшла своїх героїв


Через 10 років після чемпіонату, медаль знайшла своїх героїв

Андрій Дериземля через 10 років після чемпіонату світу з біатлону одержить срібну медаль. 23 жовтня антидопінгова панель спортивного арбітражного суду анулювала результати змагань російського біатлоніста Євгена Устюгова, починаючи з 24 січня 2010 року, за порушення антидопінгових правил.Таким чином Андрію Дериземлі, Олександру Біланенку, Сергію Семенову і Сергію Седневу, які брали участь у чоловічій естафеті на чемпіонаті світу 2011 передадуть срібні медалі.

Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧМР: «В першу чергу я задоволений тим, що справедливість є, хоча і через такий досить великий проміжок часу. Якщо дійсно спортсмен вживав допінг, то це не допустимо».


Заборонений допінговий препарат, за прийом якого звинувачують Євгена Устюгова, досить поширений. Його використовують для підвищення рівню гемоглобіну в крові. Він надає прилив енергії та сил.

Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧМР: «Досить молоді спортсмени вживають цей допінг. Вони не розвиваються, не формують свій організм до більш високих навантажень, щоб показувати в подальшому високі результат».

Андрій Дериземля розповів, що готовність українських біатлоністів до змагань у 2011 році була високою. Молодим спортсменам побажав плідно тренуватися, добре співпрацювати з тренерами та федераціями і в жодному разі не вживати допінги.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Андрій Дериземля, біатлон, допінг, Євген Устюгов, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект