Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові з’явився новий міні-сквер


У Чернігові з’явився новий міні-сквер

У Чернігові на кінцевій зупинці Масанів з’явився новий міні-сквер. Раніше на цьому місці була невпорядкована зона, на якій паркувалися автомобілі. Сьогодні ж тут облаштували комфортне місце для відпочинку з новим освітленням, лавочками та деревами.Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Будівництво розпочали в минулому році. В минулому році було зроблено доріжки. В цьому році ми його закінчили. Ми зробили озеленення, газон, посадили дерева, кущі».

Для мешканців мікрорайону новий скверик вже став улюбленим місцем прогулянок. Люди радіють, що нарешті упорядкували цю територію.

«Мне нравится все – и деревья, и трава, и лавочка. В общем вся обстановка. Очень уютно, очень приятно здесь находиться».

«Очень здорово. Молодцы, что сделали. Вообще, у нас район стал самый прекрасный».


«Красота. Большое спасибо тому, кто это сделал».

«Очень хорошо стало. И очень уютно. И так должно быть. Мы слишком долго этого всего ждали, на самом деле. И мы очень благодарны».

Облаштування таких міні-скверів у спальних районах Чернігова – напрямок розвитку міського середовища, який розпочали втілювати і будуть продовжувати надалі.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Не тільки в центральних частинах, а й в спальних мікрорайонах ми робимо ці сквері. І цей не перший, до речі, і не останній. Ми зробили і на Рокоссовського такий міні-сквер, і на куті Шевченка-Рокоссовського, розпочали робити на Шерстянці «Казку». Тому ми рухаємося в цьому напрямку».

За словами головного комунальника міста, у планах на наступний рік зробити як мінімум 3-4 таких сквери у Чернігові.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Масани, сквер, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект