Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівські медсестри найкращі!


Чернігівські медсестри найкращі!

Серед переможців всеукраїнського конкурсу МОЗ «Лідери змінюють світ», який проводили серед медичних сестер і наша землячка Тетяна Шолойко, старша медична сестра гінекологічного відділення обласного центру сучасної онкології.Одним із завдань конкурсу було написання есе, в якому Тетяна розповіла власну історію. І навіть не очікувала, що переможе.

Тетяна Шолойко, старша медична сестра Чернігівського обласного центру сучасної онкології: «Прийшла пропозиція від головної медичної сестри, взяти участь у конкурсі. І я вирішила прийняти».

Головна медична сестра Лілія Столенець радіє за свою колегу та характеризує Тетяну як працьовиту та чуйну людину. Вона пам’ятає, як 8 років тому познайомилася за молодою дівчиною, що тільки-но прийшла на роботу до центру.

Лідія Столенець, головна медична сестра Чернігівського обласного центру сучасної онкології: «Вона до нас спочатку прийшла в операційну. Зарекомендувала себе дуже позитивною, грамотною операційною сестрою. І через декілька років її перевели старшою сестрою у гінекологічне відділення. Там вона з роботою справляється. Вона дуже грамотна сестра. І завжди підвищує свою кваліфікацію».

Юрій Шень, виконуючий обов’язки генерального директора Чернігівського обласного центру сучасної онкології: «Привітна до колег, до співробітників, доброзичлива до пацієнтів. Це справжній лідер в нашому закладі».

Тетяна радіє своїй перемозі та розповідає, що у конкурсну роботу вклала всі знання та навички, здобуті під час роботі в центрі. Ця перемога для Тетяни як стимул досягати нових висот».

Тетяна Шолойко, старша медична сестра Чернігівського обласного центру сучасної онкології: «В майбутньому я буду намагатися створювати дружній колектив. Реалізовувати свої плани і намагатися, щоб пацієнти нашого відділення були дуже задоволені нашою роботою».

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, конкурс організували дистанційно. Проте це не зіпсувало учасникам задоволення від участі та перемоги.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: конкурс, Тетяна Шолойко, медсестра, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект