Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Житлові масиви Шерстянки та Подусівки з новим управителем


Житлові масиви Шерстянки та Подусівки з новим управителем

27 жовтня на засіданні конкурсної комісії комунальне підприємство «Новозаводське» Чернігівської міської ради визначено компанією управителем багатоквартирних будинків у цих мікрорайонах, які до цього обслуговувала приватна компанія «Майас Сілтумс».Це підприємство звернулося з проханням про дострокове припинення дії договорів з надання послуг з управління багатоквартирними будинками мікрорайонів Шерстянка та Подусівка.

З моменту оголошення конкурсу на комісію надійшла лише одна пропозиція від комунального підприємства «Новозаводське», яке і визначено переможцем.

Перелік будинків, яких стосувався проєкт-рішення виконкому включав 90 адрес, але 2 будинки ще раніше перейшли до іншого управителя. Процедура передачі об’єктів та документації уже розпочалася. Це дуже великий обсяг роботи, повідомив телефоном керівник комунального підприємства «Новозаводське» Віталій Морський.

Нагадаємо, компанія «Майас Сілтумс», яка свого часу забрала цю територію під свою опіку, обслуговувала її з січня 2019 року.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Віталій Морський, КП «Новозаводське», «Майас Сілтумс», Шерстянка, Подусівка, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект